Wpis z mikrobloga

@monox12: #!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru.
@monox12: co innego dobre piwo a dobry koncerniak xd

mam wrażenie, że wszystkie piwa z tej serii żywca najlepiej smakowały w pierwszych warkach a później to równia pochyła

saison i apa na początku "z braku laku" można było wypić bez zniesmaczenia, a teraz to takie byle co, z białym i bockiem miałem podobnie, generalnie jak już muszę wybierać w koncerniakach to wolę kupić perełke niż żape

jedynym wyjątkiem jest porter, ale
@Stashqo: jezu, ale po tym to miałam najgorszego kaca życia, a wypiłam tyle co zawsze. Takiego to nie mam po 2x większej ilości Specjali, już nie mówiąc o kraftowych apach. A szkoda, bo wchodzi dobrze i był fajną opcją jak nic lepszego nie było