Wpis z mikrobloga

@cukru: sluchaj mam iphone 7 na dzialce oddalonej od miasta mam 2-3 kreski zasiegu i mam neta 3 g w tym redmi mam 3-4 kreski i brak neta. Wjeżdzam do miasta w redmi pojawia sie net. To co jest nie tak
@Jordandc: No to problemy może mieć twój operator, możesz mieć złe apny itd. Dalej nie widzę w jaki sposób wgranie innego systemu miałoby w czymś pomóc.
@cukru: słuchaj nie wiem strzelam wkurzajace to jest że w miescie mam ta sama ilosc kresek i jest net 3g a na działce go nie ma przy tej samej ilosci

A jak pobrac apn operatora na nowo? Ewentualnie ktos może zrobić screen apn z orange?
@cukru: tak samo mam ustawione wiec pewnie faktycznie w iphonie jest duzo lepszy jakis tam odbiornik . Ja w iphone nie mam nigdzie problemow z zasiegiem a z kolei brat ma jakąs tam nową xperie od sony to też miewa problemy i też na działce nie ma. Zależy gdzie stanie w jakim miejscu

Chyba bede musial kupic jakis gsm repeater na działke ale to chyba nielegalne jest?
@Jordandc słuchaj, jak telefon nie kosztuje 3k tylko jest 4 razy tańszy to logiczne, że na czymś musieli przyciąć. Było brać wersję z B20, lepsze pokrycie zasięgu poza miastem