Wpis z mikrobloga

Miraski obiecaliśmy, że zbadamy sprawę i tak się stało. Wszyscy nasi klienci, którzy skorzystali z przesyłki EU Registered (poczta Austriacka), a ich paczki nie dotarły otrzymają zwrot wpłaconych pieniędzy. Szczegóły poniżej.

Gearbest.com chcąc dostarczać swoje paczki do Europy korzysta z ofert różnych przewoźników, chcąc znaleźć najszybszą i najbezpieczniejszą formę wysyłki swoich produktów. Przesyłka EU Registered okazała się jedną z tych, które z pewnością nie zostaną z nami na długo. Okazuje się, że poczta Austriacka dostarcza paczki bardzo wolno oraz zdarzyło się, że kilkanaście paczek zostało zagubionych.

Po zbadaniu sprawy okazało się, że paczki dochodzą, ale standardowy czas dostarczenia paczki do Polski za pomocą tej poczty wynosi ok 45 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego ta forma przesyłki zostanie na dniach usunięta z naszego sklepu.

Wszystkich klientów, którzy zamówili produkty w naszym sklepie i skorzystali z tej formy wysyłki prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, bo jest duża szansa, że paczka jednak dojdzie. Jeżeli po okresie 60 dni od zamówienia przesyłka do was nie dotrze uznawana jest za zaginioną i otrzymacie pełny zwrot środków jakie wpłaciliście.

Wszystkie osoby z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/25913287/mirki-mamy-sygnaly-ze-pewna-forma-przesylki-nazwan/ trafiły na specjalną listę VIP i po kontakcie z supportem (po 60 dniach od złożenia zamówienia) otrzymają pełny zwrot środków za pomocą metody płatności jaką wybrali przy składaniu zamówienia (Przelewy24, Karta czy PayPal)

Obiecujemy również wprowadzić dużo lepszą i szybszą formę przesyłki paczek do Polski po zbadaniu możliwości jakie obecnie istnieją.

#gearbest
  • 20
@GearBest_Polska: Dziś mija 61 dni od wysyłki, gearbest znowu kazał mi czekać bo badają sprawę.

Dear Mateusz


Thank you very much for your order with Gearbest.
I am sorry for your situation.
We will contract delivery company to check your parcel.
Please wait 3-5 business days with pacient.
Then we will give you a solution.

If there anything unclear, please let me know.
Thank you for your patience and kind support.
@GearBest_Polska: ja czekam na przesyłkę od 19 czerwca. Przesyłka przez PriorityLine. Po poinformowaniu Gearbestu o niedostarczeniu przesyłki i ich niekończących się sugestiach by czekać sprawa przekazana do PayPala. Czekam na rozstrzygnięcie sporu...
@GearBest_Polska trzy dni temu zamowilem u Was telefon, a jako sposob wysylki wybralem wlasnie EU Registered. Zamowienie ciagle stoi na "processing"; czy jest mozliwosc zmiany wysylki na wedlug Was optymalny?
@GearBest_Polska: Ja akurat jestem na tej liście, właśnie mija 60 dni i GearBest w swojej łaskawości zaproponował mi 100$ zamiast 300$ które zapłaciłem. Ewentualnie mogę dopłacić 200$ to mi wyślą jeszcze raz. Ciekawe czy też pocztą "dev null". Gadam z nimi przez PayPal, gdyby nie to to jeszcze kupę czasu bym "potwierdzał dane wysyłkowe" i "sprawdzał na poczcie" i może by mi zaproponowali 120$. Tak, że ta lista VIP słabo działa.
@GearBest_Polska: > Dear Piotr,

We sincerely apologize for this delivery issue.

As you are value customer we are happy to resend a new parcel by post registered to you free of charge though you didn't pay the shipping insurance.
There will be a tracking number.




@GearBest_Polska:

Po zbadaniu sprawy okazało się, że paczki dochodzą, ale standardowy czas dostarczenia paczki do Polski za pomocą tej poczty wynosi ok 45 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego ta forma przesyłki zostanie na dniach usunięta z naszego sklepu.


Można wiedzieć skąd macie takie informacje ( ͡º ͜ʖ͡º) Przekopałem cały wykop i znalazłem może 2 Mirków, którym paczki doszły po tych 45
@GearBest_Polska:

Okazuje się, że poczta Austriacka dostarcza paczki bardzo wolno oraz zdarzyło się, że kilkanaście paczek zostało zagubionych.

A nie uważacie, że to chiński 4PX jest winny? Zbyt dobrych opinii nie mają, więc po nich można się spodziewać tak wolnego dostarczania paczek do Europy (45-60), nie wspominając już o tym, że zbytnio się nie przejmują jak zgubią kilkanaście paczek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po zbadaniu sprawy okazało się, że paczki dochodzą, ale standardowy czas dostarczenia paczki do Polski za pomocą tej poczty wynosi ok 45 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) dlatego ta forma przesyłki zostanie na dniach usunięta z naszego sklepu.

@GearBest_Polska dziś (20.10.17r.) mija 44 dzień od wysyłki. Mogę liczyć na moją paczkę w nadchodzącym tygodniu, jeżeli tracking działa tylko na stronie 4PX i pokazuje Wiedeń jako ostatni wpis?
@GearBest_Polska: Hejo GearBest_Polska! Mam pytanie - napisaliście w tym poście taki fragment

"Wszystkie osoby z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/25913287/mirki-mamy-sygnaly-ze-pewna-forma-przesylki-nazwan/ trafiły na specjalną listę VIP i po kontakcie z supportem (po 60 dniach od złożenia zamówienia) otrzymają pełny zwrot środków za pomocą metody płatności jaką wybrali przy składaniu zamówienia (Przelewy24, Karta czy PayPal)"

Jeśli łapię się na wszystkie osoby z tego wpisu (a wpisałem się tam) to jestem na specjalnej liście VIP i