Wpis z mikrobloga

Dziś rano dowiedziałem się, ze wg prawa będę ojcem dziecka które nie jest moje. Trochę mną to wstrząsnęło. Za to cały dzień spędziłem z córka, pizza później mecz na Łazienkowskiej a na koniec sok i ciacho. Super nie myślałem o tym całym syfie tylko skupieniem sie na tym aby być tylko dla niej. Teraz wróciłem do pustego domu i #!$%@? wyje. Wyje jak #!$%@? nad tym całym bagnem w jakim się znalazłem nad ta #!$%@? sytuacja z bekartem i to, ze za kazdym razem slysze "Szkoda tato, ze nie moge byc z Toba". Po Afganistanie myślałem, ze jestem psychicznie niezniszczalny ale #!$%@? nie jestem i mam już powoli tego całego bałaganu dość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Musiałem to z siebie zrzucić.
#jatheksierozwodzi #gorzkiezale #depresja #zwiazki #feels
  • 74
@jathek: W takich chwilach mi przypominasz bro, że #!$%@? w rurkach jestem i są ludzie co mają większe problemy ode mnie. Dzięki. Napisałbym cokolwiek, żeby Cię gościu pocieszyć, ale w sumie chyba jesteś wystarczająco inteligentny żeby sobie sam takie rzeczy gadać, a co ja Ci będę z dupy pierdoły pisać. Może masz kogoś, komu możesz się wygadać? Dobry przyjaciel czy cuś? Może jakieś wolne, urlop, wyjazd gdzieś dalej w celu resetu