Wpis z mikrobloga

Elo mirki, ulałem się i teraz redukuję ostatni miesiąc na 1500-1700 kcal (tak wiem, mało ale przytyłem naprawdę dużo i nie chciałem redukować na 0.5kg/tyg 9 miesięcy). To co na obrazku jem dzień w dzień, tylko zmieniam warzywa i czasem są jakieś owoce.
Na obrazku raczej jest ~1600 kcal bo nie liczyłem cukru i kawy. Sam ważę 89kg@191cm, robię PHAT 5 dni w tygodniu

Co by można było dorzucić żeby wypełnić te paski mikroskładników (szczególnie minerały)? (otwierajcie klikając na dieta.png pod obrazkiem poniżej, inaczej nic nie widać)

Btw, zastanawiałem się nad przedłużeniem redu o 1-1.5 miesiąc (czyli 2 -2,5mies od teraz) żeby definitywnie się dociąć do 80kg.
Potem slow bulk (+0.25kg/tyg) w górę, a potem slow cut w dół(między -0.25kg/tyg a -0.5kg/tyg). Aktualnie widzę zarys górnych absów i pojawiają się pierwsze zarysy żył na przedramionach.
Chce się dociąć mocniej żeby potem znowu nie tracić czasu i mięśni.

Pytam bo nie wiem czy dobrze myślę.
Gdybym zaczął slow bulk po tym miesiącu czyli optymistycznie od 86kg i potem doszedł po 5 miesiącach do 91kg, to potem i tak musiałbym długo redukować przy tej 0.25-0.5kg stracie na tydzień.

Więc może jednak przeciągnąć te obecne 1600kaloriowe Auschwitz trochę dłużej żeby później mieć spokój?

#mikrokoksy
Pobierz
źródło: comment_Ka843Ud1yVwiVibCFEiMDPa7lMcrIJf8.jpg
  • 4
@florekflorek: Od początku wakacji. Schudłem 12kg, siła nawet urosła, ale od ostatniego miesiąca już nie ma mowy o żadnym przyroście siły na nieakcesoryjnych ćwiczeniach.

Nie czuję się jakoś okropnie, tylko od czasu do czasu muszę zrobić jakiś 2 dniowy refeed.
@threnuc: ładnie, no to nie aż tak długo. Ja tam bym wrzucił na tydzień/dwa teoretyczne zero (nie wiem, między 2,5k a 3k), a potem ciął dalej ale na wyższych kaloriach. Może w okolicach 2,2-2,3k. No chyba, że serio dobrze się czujesz psychicznie i fizyczne a waga leci, to luz. Że ciężary stanęły w miejscu to norma, siła wróci. Ale to tylko moje zdanie, jest tu wielu co znają się dużo lepiej.
@florekflorek: Dzięki. Jestem właśnie po 5 dniach jedzenia normalnie bo mnie @SportoweSuple nastraszył artykułem o wygłodzeniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przy 2,2k może miałbym stratę 0.5kg na tydzień, a naprawdę bardzo chcę w niedalekiej przyszłości masować. Także myślę, że będę dalej cisnął bo w przyszłości chciałbym uniknąć takich ostrych diet jak teraz lub po prostu dłuższych redukcji.