Wpis z mikrobloga

@Soutaiseiriron ja szukałem ponad miesiąc mieszkania dwupokojowego albo kawalerki. Było ciężko ale się udało. Trochę lokalizacja jest słaba ale chociaż mam blisko do pracy. Ogólnie to dramat, zwłaszcza jesli chodzi o warunki. Albo ładne i drogie albo Normana cena ale za to warunki PRL jak nie gorzej
@m_pom: sam przez to ostatnio przechodziłem, szukanie w niezłym standardzie i w adekwatnej cenie to spory problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) sensowne oferty się zdarzają co jakiś czas, ale trzeba na nie odpowiednio szybko reagować, bo dobre mieszkania schodzą błyskawicznie. Koniec końców jestem bardzo zadowolony, na uboczu miasta, niezły standard - oby zaraz właściciel nie zechciał wrócić do mieszkania jak miałem ostatnim razem ;)
@Soutaiseiriron parę ofert znalazłam, ale tak jak mówi @m_pom albo ładne drogie w centrum albo tańsze warunki, okropne.. Ja potrzebuje centrum (praca, studia nie chce tracić czasu na dojazdy), nie muszę mieć luksusów byleby nie wyglądało tragicznie..
@johnq ja znalazłem na Lubelskiej. Kawałek od centrum. Marzylo mi się mieszkanie w budynkach skyres zaraz przy rondzie ale niestety bardzo mało ofert, a jeśli już to cena zaporowa. Mogę zapytać ile płacisz mniej więcej?
@kamil_snk przy dobrych wiatrach wyrobię się w okolicy 1250 ze wszystkim. Choć biorę pod uwagę, że może dojść do 1300. Jeśli pytasz o to co wynajmuje:)
@m_pom: Hiszpańskie Ogrody? zaraz się okaże, że jesteśmy sąsiadami ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1300 + czynsz i prąd, więc 1600-1700 lekko. Oglądałem kilka mieszkań w SkyRes'ie i byłem nawet zdecydowany, ale każde miejsce postojowe w parkingu +200 zł co w moim przypadku równa się +400zł miesięcznie. Pod blokiem bardzo mało miejsc parkingowych.