Wpis z mikrobloga

@AIicja: bo szkoda tracić czas i pieniądze. Mezczyzna pod pojęciem otwarty związek rozumie pukanie bez uczucia i zobowiązań. A jak zaczyna coś czuć? Odejdzie bo nie znesie świadomości że jego kobieta jest workiem na spermę dla kogoś innego. Szkoda marnować zasoby na wspólną kobietę którą każdy może mieć.
  • Odpowiedz
top bk, aż śmiechłam pod nosem z waszej bezowocnej dyskusji ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kaplanka:

No widzisz, ja po przeczytaniu twojego komentarza "śmiechłem" dwa razy.

1. Dlatego że ty marnujesz czas na czytanie czyichś bezowocnych dyskusji.
2. Dlatego że jesteś na tyle leniwa (lub próbujesz się na siłę przypasować się do panującej tu od dawna niemodnej modzie) że skracasz tak proste i krótkie słowo jakim jest beka
  • Odpowiedz
Odejdzie bo nie znesie świadomości że jego kobieta jest workiem na spermę dla kogoś innego.

@Jangcy: Wiele to mówi o twoim stosunku do kobiet, bo zdradzę ci sekret ale nie ma magicznej bariery między otwartym a zwykłym związkiem, która chroniła by kobiety od bycia "workiem na spermę". Przecież każda kobieta może nieświadomie trafić na ciebie i tobie podobnych w których #!$%@? światopoglądzie kobieta jest przedmiotem zaspokajającym potrzeby.

Szkoda marnować zasoby na
  • Odpowiedz
@Kaplanka: Śmieję się śmieję, bo nie tylko postanowiłaś ją poznać ale koniecznie musiałaś się tym z nami podzielić :) chociaż ja cię o to nie prosiłem i nie wiem po kiego mnie zawołałaś.

Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@GoodPain

@KawaJimmiego: Nie widzisz różnicy między kobietą, która uprawia seks dla przyjemności a osobą, która robi to z każdym kto zechce, jeśli zapłaci odpowiednią sumę pieniędzy?


Może to nie było pytanie do mnie, ale również odpowiem. Jedyna różnica jest taka, że ta pierwsza osoba nie bierze za seks pieniędzy, innych różnic nie ma
  • Odpowiedz