Wpis z mikrobloga

Mogę być twoim przyjacielem aktualnie jestem w lodzi ale to się często zmieni"delegacje" chętnie ogarnalbym pannę na wieczorne winko ;)
@AIicja: w sumie każdy ma co mu się podoba, łóżko i życie seksualne to sprawa zbyt intymna, jednak związek jest jeszcze bardziej intymną rzeczą. Trudno abyś wymagała od kogoś tego aby przy tobie był, jednocześnie samej nie będąc w 100% oddaną. Zjeść ciastko i mieć ciastko, to się nie kalkuluje, nie wyobrażam sobie żeby moja kobieta spotykała się z kimś innym, a później wracała i zaczęła wtulać.. ale to tylko ja.
@Alorotom: @SirPsychoSexy: @Hannahalla: @veranoo: @Gregorsc: @agaja: @w11cked: @panicze: @manualnyautomat: @Aedem:

wkleje to co wyslalam komus w odpowiedzi pw, zeby zobrazowac sytuacje

...

poznalam go w klubie, ale pozniej jakos tak wyszlo ze sie czesciej spotykalismy, na poczatku bylo ok i tyle, ostatnio plakal, mowil ze kocha ja mowilam ze ok ale ustalilismy zasady, to bylo straszne jak plakal no ryczal jak dziecko
@agaja: No otwarty związek ma wady i zalety.Główna zaleta:możesz uprawiać seks z kim chcesz,główna wada:twój partner też może.No i dla faceta taki związek się nie opłaca bo jego partnerka z pewnością będzie uprawiać seks z innymi facetami co czasem może być trudne(zazdrość,niedostępność partnerki) a facet nie będzie miał znacznie mniej okazji do tego,przynajmniej tak długo jak tego typu związki są niepopularne.