Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu kupiłem na aliexpress sto opasek odblaskowych na rękę za jakieś 4 dolary. Wrzuciłem je do schowka w aucie i od tego czasu gdy mijam wieczorem jakiegoś niewidocznego przechodnia a pobocze na to pozwala to zatrzymuję się, wysiadam i mówię : przepraszam, ale zupełnie Pana / Pani nie widać. Proszę założyć tą opaskę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spotykam same super pozytywne reakcje (nawet jak ktoś jest wstawiony) a do tego lubię sobie myśleć, że być może uratowałem komuś życie () #czujedobrzeczlowiek #coolstory #truestory #polskiedrogi #dobrypopik3

  • 22
@popik3 ja w ten sposób rozdaję kamizelki z tym że normalnie za nie przepłacam w sklepach.
Raz trafiłem pielgrzyma rowerowego któremu okryłem cały majdan trzema kamizelkami bo po mimo że miał założoną kamizelkę to zasłaniała go góra bagażu
@popik3: A mnie przeraża głupota przechodniów, którzy chodzą nieoświetleni. Kierowcy są cały czas napiętnowani, a do pieszych podchodzi się jak do świętych krów. Ja zamiast miłego zwrócenia uwagi, to skrytykowałbym kompletny brak myślenia.