Wpis z mikrobloga

No hejo, dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chcecie obejrzeć, jak chłodzenia BOX'owe AMD i Intela są objeżdżane przez Fortisa 3 to zapraszam. Wiem, wiem - dostajemy je za friko przy zakupie CPU, ale mimo wszystko lepiej wydać te 100-140 PLN na zakup porządnego chłodziwa niż męczyć się tym, co dają nam czerwoni (w przypadku OC) i niebiescy.

#pcmasterrace #komputery #amd #intel
Liptonik - No hejo, dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chcecie obejrzeć, jak...
  • 31
@Liptonik: Ktorej redakcji? Bo w zagranicznych (gdzie nie dawali +10 "bo polskie") to dostawalo tylko dobre oceny za stosunek wydajnosci do ceny. W testach w idle albo w obciazeniu plasowalo sie mniej wiecej w srodku, ale po OC przegrywalo z wiekszoscia tabeli. To samo jesli chodzi o glosnosc.

szybkie pytanie- lepiej kupić ryzen threadripper 1900x czy 7 1800x?


@stop_dyskryminacji_zielonek: weź najtańszy 1700 i podkręć, ale możesz chwilkę poczekać, bo już powoli pojawiają się przeceny na ryzeny w związku z październikową premierą coffee laków, w Germianii dzisiaj był na promocji za 1100 zł.
@MichaelT128:

"Przede wszystkim pozbywamy się dodatkowego grzejnika w pokoju"

Tia, a gdzie znika ciepło wytworzone przez procesor? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozbywamy się grzejnika, ale zyskujemy Farelkę, no proszę ja ciebie xD.
@dob3k: stosunek ceny do wydajności, to jego największa zaleta. A na czym zależy kupującym w tym segmencie cenowym? Na jakości wykonania? Wyglądzie? Wyjątkowej kulturze pracy wentylatora? Może i zrzynka, może i nie. Dla mnie ważna jest cena obu produktów. Tu różnice są znaczne.

Polskie redakcje wcale nie patrzą, czy produkt jest z PL czy nie.