Wpis z mikrobloga

@CloseToMe : " Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż
@FajnyTypek : " Umiłowany, życzę ci wszelkiej pomyślności i zdrowia, podobnie jak doznaje powodzenia twoja dusza."
@Tropiciel_winek_za_5zl : "Dzień ten będzie dla was dniem pamiętnym i obchodzić go będziecie jako święto dla uczczenia Pana. Po wszystkie pokolenia- na zawsze w tym dniu świętować będziecie."
@tabarok : "Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali."
@Aokx : "Jezus więc zdjęty litością dotknął ich oczu, a natychmiast przejrzeli i poszli za Nim."
@niggets: "On usłyszawszy to, rzekł: Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają."
@Beepow: "W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce."
@kmhh: "Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."
@
@Freakz : "A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych."

@tabarok : będzie dobrze :))!
@monstermancz : "Na to odezwał się Piotr: Panie, jeśli to Ty jesteś, każ mi przyjść do siebie po wodzie! A On rzekł: Przyjdź! Piotr wyszedł z łodzi, i krocząc po wodzie, przyszedł do Jezusa."
@MagnaPomerania : "Przestań się lękać, a przemawiaj i nie milcz, bo Ja jestem z tobą i nikt nie targnie się na ciebie"
@Studnia_bez_dna : "Dzień ten będzie dla was dniem pamiętnym i obchodzić go będziecie jako święto dla uczczenia Pana. Po wszystkie pokolenia- na zawsze w tym dniu świętować będziecie. "
@Arczuu: "Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim."
@Jdk_: "Bo wrogowie moi się cofają, padają, giną sprzed Twego oblicza. Boś Ty przeprowadził mój
@SoFarAway: "Tak mówi Pan Bóg: Oto otwieram wasze groby i wydobywam was z grobów, ludu mój, i wiodę was do kraju Izraela, i poznacie, że Ja jestem Pan, gdy wasze groby otworzę i z grobów was wydobędę, ludu mój. Udzielę wam mego ducha po to, byście ożyli, i powiodę was do kraju waszego, i poznacie, że Ja, Pan, to powiedziałem i wykonam"
@TheDamex: "Oto dałem wam władzę stąpania po wężach
@Mak0wi3c: "Tarczą jest dla mnie Bóg, co zbawia prawych sercem."
@Bramborr: "Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym."
@stara_zocha: "Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy."
@birkine: "Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają,"
@michok1984: "Powiedział do mnie: Tyś Synem moim, Ja Ciebie dziś zrodziłem. Żądaj ode Mnie, a
@Avertio6: "Umiłowani, miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga."
@diabelskie_nasienie: "Zwróć się, o Panie, ocal moją duszę, wybaw mnie przez Twoje miłosierdzie"
@rybson19: "Tak mówi Pan Bóg: Oto otwieram wasze groby i wydobywam was z grobów, ludu mój, i wiodę was do kraju Izraela, i poznacie, że Ja jestem Pan, gdy wasze groby otworzę i z grobów
@uwolniony_od_wiezow: "A jeśli nasze serce oskarża nas, to Bóg jest większy od naszego serca i zna wszystko."
@Turocki: "Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem- Panem jedynym. Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił. "
@g4rin: "Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być moim uczniem."
@svvup: "Uzdrów mnie, Panie, bym się stał zdrowym;
@gogleman: "Czy jest coś, co byłoby niemożliwe dla Pana?"
@Lody_o_smaku_zbawienia: "Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych- osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami- do zbawienia."
@skretu: "Przeszliśmy ze śmierci do życia, bo miłujemy braci."
@Niedoszly_informatyk: "Jeżeli powiemy, że nie mamy grzechu, to samych siebie oszukujemy i nie ma
@KamDG:"A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych."


@Ravciu: idealnie trafiłeś bo jestem ateistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)- tylko proszę, nie mów że to sprawka boga xD
@Pies_Litwin: "Odpowiadając Jezus, rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego. Rzekł mu Nikodem: Jakże się może człowiek narodzić, gdy jest stary? Czyż może powtórnie wejść do łona matki swojej i urodzić się? Odpowiedział Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do Królestwa Bożego. Co się narodziło z ciała, ciałem