Wpis z mikrobloga

@KamDG:"A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych."


@Ravciu: idealnie trafiłeś bo jestem ateistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)- tylko proszę, nie mów że to sprawka boga xD
@Pies_Litwin: "Odpowiadając Jezus, rzekł mu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć Królestwa Bożego. Rzekł mu Nikodem: Jakże się może człowiek narodzić, gdy jest stary? Czyż może powtórnie wejść do łona matki swojej i urodzić się? Odpowiedział Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się kto nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do Królestwa Bożego. Co się narodziło z ciała, ciałem
@Jerzy_Kiler: "Starajcie się tedy usilnie o większe dary łaski; a ja wam wskażę drogę jeszcze doskonalszą."
@Dawid02: "Bracia, ja o sobie samym nie myślę, że pochwyciłem, ale jedno czynię: zapominając o tym, co za mną, i zdążając do tego, co przede mną, zmierzam do celu, do nagrody w górze, do której zostałem powołany przez Boga w Chrystusie Jezusie."
@compadre: "Przeto, bracia, trwajcie niewzruszenie i trzymajcie się przekazanej nauki, której
@Gamer1245: "Głupota tkwi w sercu młodzieńca, lecz rózga karności wypędza ją stamtąd."
@BoskiZenon: "Wychowuj chłopca odpowiednio do drogi, którą ma iść, a nie zejdzie z niej nawet w starości."
@kurt_hectic: "O nim to świadczą wszyscy prorocy, iż każdy, kto w niego wierzy, dostąpi odpuszczenia grzechów przez imię jego."
@Mirkofalowka_1: "Nie szczędź chłopcu karcenia; jeżeli go uderzysz rózgą, nie umrze."
@Tymonabbas: "Przeto okażmy się wdzięcznymi, my, którzy otrzymujemy
@imradke: "gdyż Pan będzie twoją ufnością, a twojej nogi strzec będzie od sideł."
@Kauczuq: "Wiedzcie to, umiłowani bracia moi. A niech każdy człowiek będzie skory do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do gniewu."
@Xanax81: "mając tę pewność, że Ten, który rozpoczął w was dobre dzieło, będzie je też pełnił aż do dnia Chrystusa Jezusa."
@miec_je_wszystkie: "Jeżeli bowiem nawrócicie się do Pana, to wasi bracia i synowie doznają miłosierdzia
@Gacek93: "Albowiem Bóg to według upodobania sprawia w was i chcenie i wykonanie."
@kynx: "Wreszcie, bracia, myślcie tylko o tym, co prawdziwe, co poczciwe, co sprawiedliwe, co czyste, co miłe, co chwalebne, co jest cnotą i godne pochwały."
@Duze_blekitne_oczko: "lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły, biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustają."
@Kapelans: "Najmilsi! Nie dziwcie się, jakby