Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi proszę jak się Wam gra bitwy rankingowe? Bo dla mnie to jest jakaś porażka. We wcześniejszym sezonie nie doszedłem co prawda do najwyższego stopnia, ale do czwartego stopnia doszedłem bez większego problemu (potem raczej z braku czasu i mając możliwość rozgrywania tylko kilku bitew dziennie nie awansowałem na najwyższy stopień). A teraz? A teraz po jakiś 40 bitwach jestem na pierwszym stopniu i zero szewronów... Byłem już na drugim, ale potem momentalnie 5-6 porażek z rzędu i nawet jak w połowie nie straciłem szewrona, to w pozostałych już tak i wracałem do punktu wyjścia. Gram tymi samymi czołgami co wcześniej, gram raczej tak samo (jakieś postępy są, WN8 cały czas powoli rośnie, aktualnie ~1500 całościowego, >1800 recent), ale ani w prawo, ani w lewo. Nawet jak wygram kilka bitew żeby nazbierać szewronów to potem przegrywam dwa razy więcej i nawet bycie w pierwszej piątce mnie nie ratuje, bo nie zawsze się jednak na nią załapię. Macie podobnie? Czy już generały tu jeżdżą? Bo jak dla mnie ten sezon jest jak ostatnie sezony "How I met your mother" - jeżdżę żeby jeździć, ale ani to nikogo nie bawi, ani nikt nic z tego nie ma, a na koniec i tak wychodzi zero.
#wot
  • 9
@Lucinka: no właśnie nie było #!$%@?, dało się ze średnim skillem (patrz: ja) dojść na wyższe poziomy, a tam gra stawała się ciekawa, bo tam jak było z 5 czołgów żółtych-zielonych na team to wszystko, a reszta niebieski i fiolet i gra stawała się naprawdę ciekawa, ludzie się rozumieli, rozkminiali taktyki, grali spokojnie, bez YOLO i lemming trainów, to był random, ale jak CW. A teraz? Poziom zero-jeden-dwa, czyli te trzy
@Lucinka: nie, ale nie traci się. Przyznaję, że wcześniej mocno korzystałem na byciu top3, bo nawet jak team był z dupy, a ja naklepałem trochę dmg to byłem i tak do przodu, a teraz tylko nie jestem w plecy. I dodatkowo 5 ostatnich osób z wygranego teamu nie dostaje szewronu (wcześniej 3) i też muszę przyznać, że jadąc np. IS7 jadę na pierwszą linię i często wtedy reszta teamu używa mnie
w pierwszy dzien doszedłem do 2ch gwiazdek i 3 szewronów, 2gi dzien wszystko przegrałem bo same #!$%@? zaczeło losowac. 3ci dzien jak krew z nosa ale łapałem sie w top wiec nie traciłem i chyba/napewno nie chce mi sie juz grac tych rankingowych... ranga 2 gwiazdki czyli 3 wygrane... na tym stanęło więc nici z odznaki zajebistości
@Kaczorra W pierwszym beta sezonie łatwo można było dojść do 5 gwiazdek i nawet żółtym graczom pod koniec tygodnia to się udawało. Teraz to utrudnili i 5 gwiazdek zdobywają gracze którzy naprawdę potrafią grać, mają staty i im się to należy. Także chyba jest dobrze skoro słabsi gracze zatrzymują się na niższych gwiazdkach i wyżej już nie dochodzą ze względu na swoje umiejętności
@Nivis: dzisiaj: 12 bitew, w tym 10 wygranych i mam trzeci poziom. Nie wiem co to miało być w tym zeszłym tygodniu, ale teraz znowu gra mi się dobrze i ostro cisnę do przodu. Może Serb się nade mną zlitował i losuje mi porządne składy? ;)
@Rampampam: za przejście na pierwszy poziom masz 50k srebra, na drugi 100k, na trzeci 200k, czwarty 300k, piąty 400k, dodatkowo za 10 bitew w