Wpis z mikrobloga

Gdybym ja Wam drogie Mireczki powiedział, z jakim #rakcontent się dzisiaj zetknąłem podczas spotkania rodzinnego, z jakim betonem musiałem się zderzyć i jak bardzo zdziwiłem się, że jestem czarną owcą w tym stadzie (choć wolałbym określenie - myślącą), to wasze raki dostałyby raka, a ten rak by padł na raka.
#!$%@? nie wierzę w to, co się #!$%@?ło - brat mi mało oczu nie wydrapał, a większość rodziny mu wtórowała, kiedy powiedziałem, że uważam, że zmiana w sprawie handlu w niedziele, jaka ma nastąpić od przyszłego roku, to jak najbardziej #!$%@? pomysł!

Dowiedziałem się między innymi, że:
- jak mi się nie podoba to mogę się wyprowadzić za granice (to w odpowiedzi na to, że tych ludzi nikt nie zmusza do pracy na tych stanowiskach w tę #!$%@?ą niedzielę i mogą ową pracę zmienić),
- że teraz wszędzie na zachodzie w niedziele się nie pracuje (na mój argument, że osobiście w Utrechcie i Amsterdamie robiłem zakupy w galeriach w niedzielę)
- że wreszcie ci ludzie będą mogli odpocząć i mieć czas dla rodziny bo do tej pory pracowali więcej niż ci co pracują od pon-ptk (mimo, że tłumaczyłem, że #!$%@? jedni i drudzy maja po Ok 160h w miesiacu przepracowanych - nie licząc nadgodzin, i że tyle samo czasu maja na odpoczynek, tylko w inne dni tygodnia).
Nie pomogły tez moje tłumaczenia, że jakoś #!$%@? ludzie na stacjach benzynowych, lekarze, pielęgniarki, ratownicy, strażacy, itp tak pracują i dalej będą pracować w niedzielę!
A już szczytem szczytów był tekst, że znajomy rodziny pracujący w Niemczech w BMW robi od pon-czw. to ma więcej czasu na wypoczynek o dla rodziny! #!$%@? z tym, ze przez te 4dni robi po 10h!!! Oni serio darli się, że on wypoczywa dłużej! Co za ##!$%@?
Przysięgam, że w tym momencie ubrałem dzieci i poszliśmy do domu - dalej nie mogę uwierzyć, co się #!$%@?! Bratu powiedziałem, że żałuje, że nie przyszło mu żyć za komuny - pewnie czułby się jak w niebie!


Pozdrawiam z tego miejsca teściową brata, która jako jedyna rzeczowo się wypowiadała i miała pojęcie o temacie!

#bekazpodludzi #truestory #notcoolstory #logikaniebieskichpaskow
  • 60
@chozi: Przykra sprawa, ale pozostaje chyba tylko starać się nie przejmować. U nas w kraju to takie dość popularne, ze ludzie nie mający argumentów zaczynaja walić betonomi albo obrażać... zakaz handlu w ND to kolejny chory pomysł by ograniczać społeczeństwo. Handel zakaz Ok, ale ludzie zapieprzajacy w kinach, zarabiać, stacjach to już jest w porzadeczku?
@chozi: ja z takimi amebami w pracy się muszę kłócić bo tez popierają ten pomysł. Bo żona w rossmanje kogoś pracuje i nie ma wyboru i musi w niedziele pracować xD jakby #!$%@? pracy nie mogła zmienić bo jest w obozie pracy xD #!$%@? ludzie. Dostrzega problem jak browara albo kiełbasy zabraknie a żabki nie będzie
@chozi mój ojciec też mi się kiedyś rzucał jak powiedziałam że mi to obojętne czy ta ustawa przejdzie bo mi to nie przeszkadza że pracuje (jeszcze wtedy) w niedziele. A też pracowalam w handlu. To darł na mnie mordę że mam się nie wypowiadać w ogóle bo nie mam dzieci i rodziny i inne matki chciały by mieć wolne a przeze mnie nie mają bo buntuje się przeciwko ustawie... No #!$%@?
że wreszcie ci ludzie będą mogli odpocząć i mieć czas dla rodziny bo do tej pory pracowali więcej niż ci co pracują od pon-ptk


@chozi: Takie bezmózgi zorientują się o co w tym chodzi dopiero, jak dostaną wypłatę niższą o 1/5 xD