Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie rozbawia gdy lewa strona polityki ośmiesza ruchy narodowe przez nadanie im łatki homoseksualnej.


@Brzytwa_Ockhama: no bo to jest zabawne, gdy ktos sie szczyci swoja heteroseksualnoscia i glosi "zakaz pedalowania", a pozniej widzi sie takie obrazki jak sie napinaja prezentujac kolegom swoje wdzieki... xD Hipokryzja jak np. z KK i czarnymi co wszystkich moralizuja, a pozniej... co i rusz jakis skandal wychodzi.
pk347 - > Zawsze mnie rozbawia gdy lewa strona polityki ośmiesza ruchy narodowe przez...

źródło: comment_LydvmhcyT1DFxFJVlumQH8CuM7ovw7JN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pk347:

no bo to jest zabawne, gdy ktos sie szczyci swoja heteroseksualnoscia i glosi "zakaz pedalowania", a pozniej widzi sie takie obrazki jak sie napinaja pokazujac kolegom swoje wdzieki... xD


Nie wydaje mi się, żeby takie zdjęcia powstawały zeby pokazywać je chłopakom ale żeby pokazać swoją formę i tężyżnę fizyczną jak np. w tagu #mirkokoksy albo #ubierajsiezwykopem jesli chodzi o ubrania.
  • Odpowiedz
@eksplozymeter: Znam, akurat jeśli chodzi o politologię to coś wiem. Socjalizm w koncepcji narodowej jest wzięciem francuskieog social czyli raczej społeczeństwa obywatelskiego niż gospodarki centralnie planowanej. Doucz się.
  • Odpowiedz
@Jaraz:

jak zdefiniujesz normalność w tym kontekście

Brak parafili. Typ z zaburzoną tożsamością płciową i skłonnością do ekhibibicjonizmu nie jest naturalnym przedstawicelem samców homo spaiens. Mało tego takie nachalne promowanie swoich dewiacji seksualnych budzi zwykłe obrzydzenie.
  • Odpowiedz