Wpis z mikrobloga

Koleżanki próbowały mnie zeswatać z ich znajomą. Poszedłem z nią na kilka randek. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, czułem się swobodnie w jej towarzystwie. Zaczynało się robić poważnie, więc zasięgnąłem języka i okazało się, że ona na początku studiów, lekko mówiąc frywolnie podchodziła do relacji damsko-męskich. Spotkałem się z nią i powiedziałem, że nie będziemy się już więcej spotykać, bo to jednak nie to.

Koleżanki-swatki przyszły do mnie i pytają się co ja zrobiłem, bo Kasia cały dzień płacze i nie chce nikogo wpuścić do pokoju. Mówię im, że to nie to i tak dalej. "Przecież świetnie się dogadywaliście, Anon. Powiedz co się stało." No to powiedziałem, że przeszkadza mi to, że ma taki bagaż doświadczeń seksualnych. I zaczął się festiwal #!$%@?.

"Przecież to było dawno.", "Przeszłość nie ma znaczenia, ważne jest tu i teraz", "Odrzucasz ją, bo jak była młoda to chciała się wyszaleć?", "Boisz się, że nie spełnia jej wymagań". XDDDD

Czy ja naprawdę tak dużo oczekuję? Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.

#feels #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 149
@maper: Jedyne, gdzie ma rysy, to na cipie. Hehe. A tak poważnie, dobrze, że masz jakieś priorytety i chcesz kobiety, która sama się szanowała, ale może ona jest w takiej sytuacji, że chce w końcu dojrzeć i zapomnieć o przeszłości, zrozumiała, że to jest błąd. Może wiązała z Tobą jakieś nadzieje, a teraz pewnie stwierdzi, że nie ma żadnych szans w dorosłym świecie i u dorosłych ludzi, może przez Ciebie wróci
@Judicator: Nie skończyłem prawa, ale się wtrącę, bo mam podobne zdanie. Ile koleżanek miałem to te które najbardziej się szlaufiły, były najbardziej #!$%@?. Nikt kto podchodzi z jakimkolwiek szacunkiem do siebie, myśli o swojej reputacji, zdrowiu (różne choróbska) i chce mieć poukładane w życiu nie będzie rozdawał swojego materiału biologicznego lub dupy po przypadkowych znajomościach. Ewentualnie jest z tymi ludźmi coś nie tak co powoduje, że albo często skaczą w bok
@maper: Zatem uważam, że sporo przesadzasz i masz dziwne wymagania. W tym wieku każdy ma za sobą jakiś bagaż, a Ty widocznie szukasz dziewicy. Trochę za późno...

Ilu partnerów seksualnych jesteś w stanie u swojej kochanicy zaakceptować, żeby nazwać ją "normalną dziewczyną"? Czy to, co usłyszałeś, na pewno jest prawdą i czy czasem jedna czy dwie sytuacje nie urosły do rangi plotki i nazywania jej "luźniarą"? Może ludzie przesadzają?
@czar_Pekla: Jeszcze gościa wina, bo mu laska nie odpowiada? Dlaczego on ma się tym przejmować i brać na siebie ciężar laski niestabilnej emocjonalnie? Przecież to są właśnie te rysy i normalność o której pisze. Jedyny moment w którym wybolcowany szlauf szuka katharsis to moment w którym zrozumiał, że darmowe dawanie dupy jest nudne i czas znaleźć frajera, który zapewni jej napływ gotówki.
Po drugie jak #!$%@? trzeba być, żeby dawać dupy
@Operator21: nie rozmawiam z Tobą i nie do Ciebie kieruję swoje pytania :) Poza tym założyłeś od razu, że laska jest niestabilna i jest dziwką, a nikt tutaj nie wie, jak było naprawdę, i co dla autora znaczy szlaufienie, bo nie padły żadne konkrety, więc niczego nie możesz zakładać, generalizować i walić pianą z pyska

@johny-kalesonny: pytanie w punkt :)