Wpis z mikrobloga

Koleżanki próbowały mnie zeswatać z ich znajomą. Poszedłem z nią na kilka randek. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, czułem się swobodnie w jej towarzystwie. Zaczynało się robić poważnie, więc zasięgnąłem języka i okazało się, że ona na początku studiów, lekko mówiąc frywolnie podchodziła do relacji damsko-męskich. Spotkałem się z nią i powiedziałem, że nie będziemy się już więcej spotykać, bo to jednak nie to.

Koleżanki-swatki przyszły do mnie i pytają się co ja zrobiłem, bo Kasia cały dzień płacze i nie chce nikogo wpuścić do pokoju. Mówię im, że to nie to i tak dalej. "Przecież świetnie się dogadywaliście, Anon. Powiedz co się stało." No to powiedziałem, że przeszkadza mi to, że ma taki bagaż doświadczeń seksualnych. I zaczął się festiwal #!$%@?.

"Przecież to było dawno.", "Przeszłość nie ma znaczenia, ważne jest tu i teraz", "Odrzucasz ją, bo jak była młoda to chciała się wyszaleć?", "Boisz się, że nie spełnia jej wymagań". XDDDD

Czy ja naprawdę tak dużo oczekuję? Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.

#feels #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 149
@maper:
Prawidłowo się zachowałeś jeśli się w przyszłości bolcowała, ale tylko pod warunkiem, że to nie byli jej stali partnerzy. Jeśli kobieta ma te 22 lata czy coś koło tego to 3-4 partnerów seksualnych jest raczej normą i z tym problemu nie ma a przynajmniej w mojej opinii być nie powinno.
Szlaufy się bolcuje, a z tymi normalnymi buduje normalne relacje związkowe.
@maper: nie odpowiada Ci to git, twoja sprawa.
Zrobiłeś dobrze moim zdaniem;-) dzisiaj gadałem z ziomkiem i poznał wczoraj dziewczynę która mówiła, że ma faceta, są długo razem i czekają z pierwszym razem do ślubu...
Szkoda że po kilku drinkach robił z nią co chciał, a jej facet pewnie nawet za kolano jeszcze nie potrzymał...
Czasami lepiej mieć kobietę która już trochę przeszła i spróbowała bo przynajmniej mniejsza szansa, że się
Przecież każdy ma jakiś bagaż doświadczeń,


@dzieju41: @maper: Ale są też takie, których nie chcesz z kimś dźwigać. Zbyt wielu moich znajomych się rozwiodło, żebym mógł przejść obojętnie wobec takiej, czy podobnej sytuacji.

To, że dziewczyna jest doświadczona i świetnie się #!$%@?, nie gwarantuje udanego związku. Co do rokowań na przyszłość - to zależy od osoby. Prowadziliśmy tą dyskusję wielokrotnie na mirko i najsolidniejszym, linkowanym argumentem był wynik badań, bądź