Wpis z mikrobloga

Koleżanki próbowały mnie zeswatać z ich znajomą. Poszedłem z nią na kilka randek. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, czułem się swobodnie w jej towarzystwie. Zaczynało się robić poważnie, więc zasięgnąłem języka i okazało się, że ona na początku studiów, lekko mówiąc frywolnie podchodziła do relacji damsko-męskich. Spotkałem się z nią i powiedziałem, że nie będziemy się już więcej spotykać, bo to jednak nie to.

Koleżanki-swatki przyszły do mnie i pytają się co ja zrobiłem, bo Kasia cały dzień płacze i nie chce nikogo wpuścić do pokoju. Mówię im, że to nie to i tak dalej. "Przecież świetnie się dogadywaliście, Anon. Powiedz co się stało." No to powiedziałem, że przeszkadza mi to, że ma taki bagaż doświadczeń seksualnych. I zaczął się festiwal #!$%@?.

"Przecież to było dawno.", "Przeszłość nie ma znaczenia, ważne jest tu i teraz", "Odrzucasz ją, bo jak była młoda to chciała się wyszaleć?", "Boisz się, że nie spełnia jej wymagań". XDDDD

Czy ja naprawdę tak dużo oczekuję? Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.

#feels #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 149
  • Odpowiedz
@maper: Takie wątki jak ten, utwierdzają mnie w przekonaniu, że jest jedna grupa społeczna, która #!$%@? mnie bardziej niż feministki i zasługuje na wieczną pogardę. Są to oczywiście białorycerze - tak to te same wypierdki, które pozostawanie w związku, traktują niczym wejście na Mount Everest - tak, to jest ten sam typ, który wypłakuje się pod #tfwnogf . Miniony, które mają #!$%@? zamiast oczu.

Prawidłowo zrobiłeś i nie daj sobie wejść
  • Odpowiedz
@maper: Jaki bagaż doświadczeń, co Ty gadasz? A języka zasięgałeś od kogo? Od jej koleżanek, które pewnie chciały jej #!$%@?ć i nie wiadomo, czy mówiły prawdę? Daj spokój, spieprzyłeś sprawę.
  • Odpowiedz
@maper: Jak potrafi wymienić imiona wszystkich byłych partnerów to nie jest źle. Raz spotkałem 22-23 latkę która po piwku przyznała, że nie jest w stanie ich policzyć a co dopiero pamiętać imiona. Na zewnątrz porządna i dobrze prowadząca się laska (taki typ studentki kujonicy) ale jak widać bez dobrego wywiadu to można nieźle wtopić tffu zamoczyć :P
  • Odpowiedz
@maper prawda jest taka, że nikt z Mirków nie powinien Ci mącić w głowie. To Twoja decyzja, chcesz mieć kobietę o dobrej opinii i to Ty będziesz z nią żył, a nie piwniczaki z Wykopu. Sam jestem zdania, że przeszłość nie powinna rzutować na ewentualny związek, ale zdarzają się tzw. beznadziejne przypadki i jak ma się człowiek męczyć i myśleć, co druga połówka wyczyniała w przeszłości to lepiej dać sobie spokój.
  • Odpowiedz
@maper: Dobrze zrobiłeś i nie będę powielał wyjaśniania dlaczego, bo wiele komentujących zrobiło to już przede mną. Napiszę za to: masz nauczkę. To, że kobiety mówią "chcemy wiedzieć dlaczego przestaliście się spotykać" wcale nie oznacza, że naprawdę tego chcą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzisz, jakbyś został przy swojej wersji, że to "po prostu nie było to", to dziewczynom zrobiłoby się trochę smutno przez całą sytuację, ale
  • Odpowiedz