Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie umiem poradzic sobie z tym, ze jestem brzydka. Bycie brzydka dla kobiety z automatu sprawia ze staje sie ona #przegrywem. Przez facetow jestem ignorowana(nawet nie licze na milosc bo wiem ze zaden mnie przez to nie pokocha) a dla kolezanek jestem fajna kumpela bo nie zgarniam im atencji i nie stanowie zagrozenia. Meczy mnie to. Co z tego ze dbam o siebie, maluje, rozwijam? Moja twarz wszystko przekresla. Boli mnie to ze jestem odrzucana przez facetow. Nawet jako kolezanka sie nie sprawdzam bo pewnie slabo jest sie ze mna gdzies pokazac. Chcialabym sie nie urodzic i nie przechodzic przez te wszystkie "zarciki" ze mnie. To co wy wypisujecie o brzydkich ja slyszalam o sobie. Staje sie coraz bardziej smutna. Jedna rzecz - brak urody - a jest w stanie zmienic twoje zycie w jakis smutny film. Zawsze w dyskusji przegrywam bo jestem brzydka a wiadomo ze brzydkie dla facetow glosu nie maja.
Brzydka - glupia, tepa
Ladna - madra, kochana
#gorzkiezale #przegryw #brzydkapani

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 89
OP: @trebeusz: jak?
@ossela: to tez mi przeszkadza.
@hlyfld: 25
@zjembigos: ja ciebie tez
@Jokker: jakbys sie czul gdy po zdjeciu super ciuchow i zmyciu makijazu zobaczylbys kogos innego? Milosc nie jest az tajk slepa.
@trq: ja do nikogo niz wiecej niz 3/10 nie zagaduje. Gruby i lysy facet tez mna pogardzi.
@NiePosram: kobieta ma gorzej. Wyglad decyduje o wszystim.
@koroluk: chetnie ale
jakbys sie czul gdy po zdjeciu super ciuchow i zmyciu makijazu zobaczylbys kogos innego? Milosc nie jest az tajk slepa.


@AnonimoweMirkoWyznania: Patrzysz na to od końca. Jeszcze nawet nikogo nie zainteresowałaś sobą, a już myślisz jak on się poczuje jak Cię zobaczy rano w łóżku.
Spójrz na to tak: podkreśl (makijażem, fryzurą, super ciuchami) wszystkie swoje atrybuty kobiecości, nawet jeśli będzie to nieco przesadzony makijaż (zbyt dużo) według Ciebie ale jeśli
@AnonimoweMirkoWyznania:

nie raz slyszalam zarty z mojego nisa czy twarzy. Nie raz bylam odrzucana przez faceta. To moj wyglad stanowi bariere.


Aha.

Zdajesz sobie sprawę, że każdy ma swój gust?

Mam multum znajomych, którym staje na widok pewnego rodzaju twarzy, a mnie odpycha.

Jednym z rodzajów twarzy jaki mi się podoba, to ruda z piegami - nie ważne czy policzyki czy cała twarz.
A multum facetów to kompletnie odpycha.

Zresztą, to
Jak kogoś przyciągniesz wyglądem, a potem on Cię pozna bliżej - to wierz mi że będzie Cię uwielbiał za charakter, nie wygląd - a wtedy nie ma obawy że pewnego dnia zobaczy Cię bez makijażu i bez tych ciuchów, bo nadal będzie w Tobie widział osobę którą pokochał czyli Twoje wnętrze.


@Jokker: Ten uczuć, kiedy widzisz mądrego Mirka na wykopie ()
OPko słuchaj Jokkera,
jesli gadam z kims np. przez internet. Wszystko wyglada fajnie. Kontakt jest dobry. Wysylam zdjecie i druga osoba zmienia zdanie, urywa kontakt to jak mam to odebrac?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeszcze jedno. Tak samo jak wyżej napisałem, że najpierw kogoś musisz przyciągnąć wyglądem i można użyć sztuczek (super ciuchy, super makijaż, super włosy) , tak samo wysyłając zdjęcie się da użyć sztuczek - poeksperymentuj ze zdjęciami, inne oświetlenie, inna pozycja, inna wysokość aparatu
@AnonimoweMirkoWyznania: Operację nosa miałam już ładnych parę lat temu, wiec ceny pewnie nieaktualne, ja chyba dałam wtedy około 3tys, cześć chrzęstna + przegroda nosowa. Jak robi się też cześć kostną to jest drożej. Miałam znieczulenie, ale nie usypiali mnie, tak że w trakcie operacji rozmawiałam z lekarzem i nic nie czułam. Zrobiłam to w połowie wakacji, przez pierwszych parę dni był dość duży obrzęk, ale szybko zszedł, jeśli dobrze pamiętam to
mozna wiedziec ile macie lat?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja również 30 i w sumie już zaraz kolejny rok stuknie.
Wiem dlaczego zadałaś to pytanie - może faktycznie szukaj facetów wśród starszych od siebie. Ale z drugiej strony to też nie jest łatwe - większość po przejściach, płacący alimenty;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiesz miałem taką koleżankę w podstawówce strasznie gruba i brzydka niczym Jabba. Znalazła sobie kogoś swoich rozmiarów jest mężatką ma dwójkę dzieci. Pewnie jesteś młoda więc wszystko przed tobą. Odpowiedni makijaż fryzura odpowienie oprawki i już z 1/10 robisz się 3/10 a nawet może więcej. Jak byś chciała pogadać się wyżalić czy co to pisz na PW