Wpis z mikrobloga

@Marek009: jakąkolwiek pracę łapie się z miejsca przecież.
czym masz zamiar spłacić kredyt? xD to już lepiej rachunków nie płacić. Prądu nie odetną po miesiącu.

Nie wiem co wcześniej robiłeś, ale ja na już to bym znalazł pracę fizyczną, nawet na czarno, gdzie wypłacają tygodniówki. i kasa na najważniejsze rzeczy będzie dosyć szybko, a zakończyć z dnia na dzień nie będzie problemem. a w międzyczasie szukać normalnej pracy.
@thisismaddnes: Dostałem w spadku mieszkanie po dziadku, musiałem uregulować pewne sprawy z tym związane itp. na ten cel zadłużyłem się ale doszły skomplikowane sprawy rodzinne w wyniku, których jestem w obecnej sytuacji.
@Marek009: @joolekk: @thisismaddnes: ostatnio jak zapytałem w ankiecie na mirko czy poszedłbyś do roboty za za 1800zl bo taką miałem najlepszą ofertę w okolicy gdzie mieszkam 90% powiedziało że nie, nawet pisali że nie mam RiGCz, w tym wpisie widzę już kilkla osób pisze żeby brać gównorobotę, mirko to jednak bardzo kiepski pomysł na szukanie odpowiedzi w takich sprawach co widac po najpopularniejszych tagach
@MrsMsx a Ty się obcych ludzi chcesz doradzać co masz w życiu ze sobą robić i na podstawie opinii np. jakiegoś 17 letniego Krzysia palacza gandzi z wykop pe el podejmiesz decyzję? To chyba logiczne, że jest tutaj tylu różnych ludzi, gdzie jeden jest lekarzem, a inny magazynierem i będą odpowiadać skrajnie różnie na te same pytania. Takie rzeczy to samemu trzeba rozważyć, jak mamy nóż na gardle. Ewentualnie z kimś bliskim
@Marek009: jak weźmiesz chwilówkę to w miesiąc za granicą odrobisz bez problemu.

W takim UK przy minimalnej (£7.50/h x 40h tygodniowo = ~£1100 na rękę) odkładasz spokojnie £400-£600 miesięcznie więc jeśli zepnies zpośladki i weźmiesz super-tani pokój + będziesz robił overtime to nawet £800 odłożysz :D

Jak chcesz wiedzieć więcej na temat wyjazdu do UK to polecam poczytać:
http://www.wykop.pl/artykul/2421494/ama-sorek-ten-co-sciaga-ludzi-na-mirko-do-yorkshire/
@turok2016: ja tu mówie o najgorszym wypadku minimalnej. Spokojnie w okolicy można dostac pracę za £10/h

+ znając Ang w UK jesteś w stanie w przyszłości mieć lepsza karierę (jeśli będzie chciał zostać)
+ może mieszkać we własnym pokoju a nie siedzieć w agencyjnych jak w NL/DE (byłem w Holandii i wiem jak to wygląda niestety..)

I tak, jeśli chodzi mu tylko o pieniądze, to jak najbardziej wyjazd do tych krajów
w tym wpisie widzę już kilkla osób pisze żeby brać gównorobotę, mirko to jednak bardzo kiepski pomysł na szukanie


@MrsMsx: ale odróżniaj szukanie pracy na stałe, a branie czegoś, żeby nie stracić płynności finansowej. Uważasz, że lepiej pół roku siedzieć na dupie, brac chwilówki i znaleźć robotę za 2,5k mając 10k długu?

jak w NL/DE

@sorek: chyba bardziej w NL/BE w niemczech da się jeszcze w miarę spokojnie pojechać i