Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@grzegorz710: Logika polskiej prawicy:

- Edukacja seksualna w szkołach na podstawie rysunków anatomicznych?

COOOOOO?!?!?! MOJE DZIECI MAJĄ TAKIE OBRZYDLISTWA OGLĄDAĆ? ICH DELIKATNA PSYCHIKA TEGO NIE WYTRZYMA!!!!!!!!!111

- Zdjęcie zakrwawionego płodu, które normalnie można by w internecie zobaczyć w kategorii "gore" na stronkach 18+

Takie plakaty są potrzebne, bo wielu ludzi woli nie wiedzieć czym jest aborcja i trzeba im to uświadamiać. Wyjaśnij dziecku o co chodzi.
@agaja: tam na zdjęciu jest martwe zakrwawione dziecko... To nie jest normalne, to nie jest codzienność w której każdy z nas żyje... Co jeśli ta kampania odniesie odwrotny skutek? Dzieci w dzisiejszych czasach są coraz bardziej lekkomyślne bo bombarduje się ich tysiącami złych postaw. Co jeśli dziecko zakoduje sobie oho to jest możliwe jest jakieś wyjście jeśli wpadniemy Możemy zawsze zabić jak na tym plakacie
@grzegorz710: wydaje mi sie, ze w tym glowa rodzica, aby wytlumaczyc dziecku - choc faktycznie, zgodze sie, ze starszemu - ze aborcja nie jest nigdydobrym rozwiazaniem, zas seks wiaze sie z ogromna odpowiedzialnoscia.

Niestety, ale rodzicielstwo to ciezki kawalek chleba i na tym polega to zadanie, aby tlumaczyc dziecku, co jest zle, a co dobre.
Przeciez nie zostawiasz syna samego w obliczy tych zlych postaw, prawda?

@brzusio: @Maro88z:
Na pewno twoi rodzice jak poszedłeś do pierwszej klasy sami ci takie obrazki pokazali... Zobacz synku to zdjęcie martwego dziecka które mogło chodzić z tobą do szkoły ale zostało zabite aby się nie urodziło... no to teraz miłego dnia w szkole ucz się pilnie.


@grzegorz710: dlatego dostosowujesz przekaz do wieku dziecka.
Opisujac skad sie biora dzieci tez szczegolowo opisywales mlodemu akt seksualny?
@wysprzeglik: @admiristrator: @agaja: @fabek: @Daxxx: nie wiem czy wy trollujecie czy cos innego (bo komentarz poleci). Ale moze pozwolcie opowi i ogolnie rodzicom na wychowywanie swojego dziecka tak jak chca, w sposob odpowiedni dla konkretnego dziecka, dopasowany do stopnia rozwoju i wrazliwosci.

Jeden 7 latek bedzie odwazny ciekawy swiata i bedzie mozna z nim na wiele tematow porozmawiac, gdzie inny bedzie bal sie zasnac po obejrzeniu co