Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku który powoli się rozpada. Między nami zgasła ta przysłowiowa chemia, nie ma bliskości, seksu, wspólnych wyjść nawet na spacer. Ostatnio w życiu mojego niebieskiego jest tylko praca. Ja również pracuje, ale staram się mieć czas tylko dla niego, żeby porobić coś wspólnie. On tego niestety nie docenia, czasami ma tylko dobre dni, kiedy się mną zainteresuje i przestanie myśleć o pracy.
Zaczęłam przez to coraz częściej podświadomie oglądać się za innymi facetami. W moim #korpo zawsze był taki znajomy z którym, od razu przy poznaniu coś zaskoczyło, w takim znaczeniu, że zawsze mogliśmy pogadać, pożartować, mieliśmy sporo wspólnego. Ostatnio umówiliśmy się na kawę po pracy, bo mieliśmy dużo roboty i nie było kiedy porozmawiać. Później odwiózł mnie pod mieszkanie. Chwilę jeszcze posiedzieliśmy w samochodzie, pogadaliśmy i pożartowaliśmy. W pewnym momencie po prostu mi przerwał pocałunkiem, a ja się nawet nie broniłam... Byłam w szoku, bo nie myślałam o nim bardziej niż o dobrym znajomym. On wie, że jestem w związku, ale powiedział, że zrobił to, bo od początku był mną zainteresowany i juz nie mógł się dłużej powstrzymywać, nawet jakbym zaczeła go po tym unikać.
Kocham swojego niebieskiego, mimo wszystko jest dla mnie dobry, ale od dłuższego czasu nie mamy nawet o czym porozmawiać. Nie wiem czy to co się wydarzyło to jakiś przypadek czy znak żebym przemyślała swoje życie. Czuję że w przyszłości może być coraz gorzej, a nie chce żyć podwójnym życiem i go zdradzać, bo w takim stanie mogłoby do tego dojść, zwłaszcza że ktoś jest mną zainteresowany a mi brakuje czyjejś obecności i wspólnych tematów do rozmowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 77
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli facet ma zarabiać pieniądze i utrzymywać dom oraz rodzinę. Ale nie powinien pracować.
Większość objawów (brak seksu i czasu) wynika ze zmęczenia i (kto by pomyślał) braku czasu. Pewnie przychodzi do domu i gra albo czyta książkę lub przegląda internet/telewizję bo chce się zrelaksować po całym dniu #!$%@?.
Ale NIEEEEEE. Facet to ma być facet. Najpierw zarobić kupę siana a wieczorem jeszcze porządnie przebolcować.
Albo rybka albo akwarium.
Czyli facet ma zarabiać pieniądze i utrzymywać dom oraz rodzinę. Ale nie powinien pracować.

Większość objawów (brak seksu i czasu) wynika ze zmęczenia i (kto by pomyślał) braku czasu. Pewnie przychodzi do domu i gra albo czyta książkę lub przegląda internet/telewizję bo chce się zrelaksować po całym dniu #!$%@?.

Ale NIEEEEEE. Facet to ma być facet. Najpierw zarobić kupę siana a wieczorem jeszcze porządnie przebolcować.

Albo rybka albo akwarium.


@xxx12321_new:

Dalbym
@AnonimoweMirkoWyznania: witamy na wykopie. trzeba było napisać, że jesteś facetem i koleżanka Cię pocałowała, to inaczej by mirko śpiewało XD
a do tematu to pogadaj z niebieskim zanim cokolwiek zrobisz. nie utrzymuj na razie bliższych kontaktów z kolegą. dobrze, że nie chcesz zdradzić niebieskiego, do końca bądź wobec niego fair. zresztą chyba sama musisz się zastanowić, czy chcesz wolności czy niebieskiego, którego podobno kochasz, a nie pytać tutaj.