Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w związku który powoli się rozpada. Między nami zgasła ta przysłowiowa chemia, nie ma bliskości, seksu, wspólnych wyjść nawet na spacer. Ostatnio w życiu mojego niebieskiego jest tylko praca. Ja również pracuje, ale staram się mieć czas tylko dla niego, żeby porobić coś wspólnie. On tego niestety nie docenia, czasami ma tylko dobre dni, kiedy się mną zainteresuje i przestanie myśleć o pracy.
Zaczęłam przez to coraz częściej podświadomie oglądać się za innymi facetami. W moim #korpo zawsze był taki znajomy z którym, od razu przy poznaniu coś zaskoczyło, w takim znaczeniu, że zawsze mogliśmy pogadać, pożartować, mieliśmy sporo wspólnego. Ostatnio umówiliśmy się na kawę po pracy, bo mieliśmy dużo roboty i nie było kiedy porozmawiać. Później odwiózł mnie pod mieszkanie. Chwilę jeszcze posiedzieliśmy w samochodzie, pogadaliśmy i pożartowaliśmy. W pewnym momencie po prostu mi przerwał pocałunkiem, a ja się nawet nie broniłam... Byłam w szoku, bo nie myślałam o nim bardziej niż o dobrym znajomym. On wie, że jestem w związku, ale powiedział, że zrobił to, bo od początku był mną zainteresowany i juz nie mógł się dłużej powstrzymywać, nawet jakbym zaczeła go po tym unikać.
Kocham swojego niebieskiego, mimo wszystko jest dla mnie dobry, ale od dłuższego czasu nie mamy nawet o czym porozmawiać. Nie wiem czy to co się wydarzyło to jakiś przypadek czy znak żebym przemyślała swoje życie. Czuję że w przyszłości może być coraz gorzej, a nie chce żyć podwójnym życiem i go zdradzać, bo w takim stanie mogłoby do tego dojść, zwłaszcza że ktoś jest mną zainteresowany a mi brakuje czyjejś obecności i wspólnych tematów do rozmowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 77
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Serio #!$%@?, jest mi żal większości się tu wypowiadających. Wy w ogóle umiecie czytać ? @xxx12321_new @Marianoo21 uważacie że jak facet nie bolcuje swojej to co będzie gitara? Że będzie zawsze z nim? Jak facet nie okazuje kobiecie w ogóle zainteresowania to co ona będzie happy? Uważacie że związek na czym polega? Wyjdźcie z piwnicy stuleje.

A Ty z nim pogadaj, bo inneczej rzeczywiście nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz
Cóż za niesamowita, niespotykana historia.
Nikt tego nigdy nie przeżywał, nikomu się to nie zdarzyło. Coś wyjątkowego. No naprawdę, zaskakujący obrót spraw.

Czy na tym świecie jest ktoś, kto potrafi albo zerwać albo się ogarnąć i szanować swojego partnera bez takich gówniarskich akcji?
  • Odpowiedz
@Kondzio86: Nie chcesz powiedzieć że związek polega tylko na ruchaniu, to jest gadka spermiarza. Poza ruchaniem w związku ważne jest wzajemnie zrozumienie i empatia, a nie "eh, mój mnie nie bolcuje bo zasuwa 12 godz na dobę, więc znajdę sobię drugiego do tego"
  • Odpowiedz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania skończy się tak że zostawisz dobrego chłopaka bo #!$%@? wygasło i pracuje. Pójdziesz do łóżka z nowym kolega, a ten po kilku tygodniach ruchania powie ci nara tak będzie
  • Odpowiedz
@Marianoo21 i potwierdziles co napisałem, brak umiejętności czytania i do tego czytania z zrozumieniem. Biedaku brak dziurki do bolcowania sprawia że widzisz tylko słowo seks. Ehhhh szkoda czasu na takich. Powodzenia w życiu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. O związek trzeba dbać i dotyczy to obu stron. Facet jak mówisz ciężko pracuje i być może nawet nie ogarnia, że się między wami sypie. Zamiast pisać na mirko, daj sobie i jemu szansę. Porozmawiaj z nim, szczerze. Powiedz, że brakuje ci wspólnych chwil, że za nim tęsknisz... w łóżku również. Wykaż inicjatywę, pomóż, zachęć. Jeśli to nie pomoże... to wtedy dopiero zacznij się zastanawiać, czy istnieje dla was
  • Odpowiedz
Ja wlasnie z takim typem z #praca zaszlam w ciaze. On o tym nie wie, mimo ze dziecko dawno urodzone, ma 3 lata. Z mezem dalej jestesmy razem, mysli, ze to jego. Ojca dziecka widzialam ostatnio w na zlocie #bmw. Byl pijany i zaczal mnie wolac. Udawalam ze go nie znam.


@AnonimoweMirkoWyznania: jacież#!$%@?ę
  • Odpowiedz
@deida: @ethics: @xxx12321_new: @waciak:

#!$%@?, jakie TO jest typowe xD laska pisze, że jej związek się sypie, bo partner nie wyraża żadnego zainteresowania i od razu jest #!$%@?ą i powinna spłonąć. ale jakby niebieski pasek napisał to samo, to by było w drugą stronę: on jest biedny - jego partnerka straciła zainteresowanie, bo na bank ma bolca na boku xD ja jebe, nawet mi Was nie żal piwniczaki
  • Odpowiedz