Wpis z mikrobloga

"#!$%@? dzieciak"

Byłem, zwiedziłem, widziałem, chlałem, do południa spałem, cierpiałem, płakałem, umyłem się, wytarłem łzy, poszedłem dalej. Ale nie wiedziałem dokąd idę.

Zjadłem obiad, poczułem się lepiej, wyjrzałem przez okno, wszyscy byli czymś zajęci, gdzieś pędzili, a ja nigdy nie wiedziałem dokąd i po co.
Zapukał komornik, przyszły rachunki, rozbolał mnie brzuch, przeziębiłem się, byłem przemęczony, głowa nie pracowała jak należy i z przykrością dotarło do mnie, że nie mogę już robić tego na co mam ochotę.

Poczułem, że mój koniec jest bliski, jeśli nie zacznę desperacko walczyć o przetrwanie. W jednym momencie wszystko co kochałem w sobie i w życiu umarło. Wszelkie fantazje, marzenia i pragnienia musiałem tłamsić i połykać ze łzami, zanim zdążyłyby dotrzeć do umysłu i unaocznić mi że moje życie straciło sens i oddaliło się od źródła.

Nie miałem już siły na nic, życie stało się bezustannym cierpieniem, a nieodłączny lęk paraliżował mnie i więził głos w gardle. Nie pamiętam już kiedy czułem się naturalnie swobodnie. Nie potrafiłem nawet wyobrazić sobie jak miałby pracować mój umysł jako jasny czysty i wolny od trosk. Straciłem orientację jak to jest poczuć się dobrze.

Nie pamiętałem takiego stanu, zapomniałem czym on jest i jak miałoby niby wyglądać moje życie, by przez chwilę przytulić się do szczęścia. Przez co nie wiedziałem co mam robić i od czego zacząć, żeby zmienić swoje życie na lepsze. Wegetowałem w bólu, wiedząc że najlepsze za mną. Zacząłem się wycofywać, ograniczać myślenie i perspektywę na życie. Żeby zapomnieć. O tym, że nigdy nie będę szczęśliwy. Pogubiłem się, straciłem samego siebie.

Żegnaj mały bohaterze o czystym sercu i ostrym umyśle. YOLO.

Mrok i chłód.

Post Scriptum: Poniżej pioseneczka z dzieciństwa. Stare złe cudowne lata.

#heheszki #gownowpis #filozof #depresja #psychologia #muzyka #feels #feelsmusic ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #tworczoscwlasna #pisanie #dorosledzieci #narkotykizawszespoko
sylwester-stallone - "#!$%@? dzieciak"

Byłem, zwiedziłem, widziałem, chlałem, do p...
  • 2