Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Holiday: mi się to najbardziej podobało:

Playboy obejmuje właściwie wszystko co związane z męską heteroseksualnością i światem heteroseksualnym. Naprawdę nie zastanawia was takie posunięcie dokładnie dni po śmierci Hefa? Wpychanie swojej "tolerancyjnej" i jedynie słusznej wersji świata do magazynu z gołymi babkami, zachodnie lewactwo w całej swej okazałości.

XDDDDDD
@Please_Remember: zenadlam tak bardzo jak to przeczytałam xd

faceci myślący że męskość to alkohol, ruchanie tuzina lasek i zegarki to tak bardzo przykry obraz, serio pod koniec rozkmin w sumie mi ich szkoda. Tak bardzo nie potrafią być soba/siebie doceniać, że muszą się utożsamiać z jakimiś ideami z dupy, które mają wartość tylko jak się nimi komuś chwali, albo myślą że ktoś im będzie zazdrościł :>
@Holiday:

a tutaj 100% cis kobieca polska piękność, Szeata Bydło( ͡° ͜ʖ ͡°)-


No nie ma jak zdeklarowany, światły i postępowy lewak, sprowadzający kobietę do roli obiektu seksualnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno stary, przekroczyłeś granicę śmieszności, gubiąc się w tej swojej obłudzie... Wieczna beka z wsiowych pionierów postępu, którzy co krok potykają się o absurdy ideologii, którą
@Holiday: zagram adwokata diabła - sam Playboy umieścił na swoim profilu facebook wpis (i tu cytuję) :

Meet Ines Rau, Your November 2017 Playmate and the First Transgender Playmate

aktualnie podlinkowany artykuł już nie ma części "the First Transgender Playmate" i na facebooku pojawiły się wpisy o wymienianej wcześniej Caroline Cossey.
Także uważam, że czepianie się nie weryfikowania informacji jest tutaj przesadą i usilną próbą ośmieszenia "prawaków", wszakże jak ktoś mi
@factoryoffaith_: To w sumie trudna sprawa jest. bo niektórzy za kanony danej dziedziny uznają "wierzenia" pewnej grupy. A inni uznają, kurde jestem sobą i to tyle.

Osobiście te drugie podejście bardzo mi się podoba, ale rozumiem że czasem potrzebne jest i to pierwsze.