Wpis z mikrobloga

Tak wygląda #!$%@? parkowanie według mojego sąsiada z bloku. Menda nakleiła mi nalepki "Za #!$%@? parkowanie" prawdopodobnie dlatego, że jest to firmowy samochód którym parkuję od 2 lat.
Naklejki dostały wszystkie samochody firmowe oraz obce (nie z rejestracją Radomską)

Dzwoniłem na policję to kazali podjechać na komendę. co mogę zrobić?
##!$%@? #parkowanie #polakicebulaki
Pobierz Froto - Tak wygląda #!$%@? parkowanie według mojego sąsiada z bloku. Menda nakleiła m...
źródło: comment_ZE2mZJ2igD6aMwcKTwRLdsflTZ8yIYVW.jpg
  • 191
ale że na parkingu ze SZLABANEM takie akcje robi? to już trzeba być kompletnym kretynem i mieć IQ, #!$%@?, trampka.


@zteekone: teoretycznie ktos moze nie miec prawa do parkowania, a wypozyczac od kogos z danego bloku kluczyk/pilot.
U nas tak sie dzialo, ze za szlabanem na parkingu staly samochody z sasiednich ulic i mieszkancy nie mieli gdzie parkowac, zakonczylo sie to wprowadzeniem rejestrowanych identyfikatorow dla konkretnych blokow - kazdy ma wydzielony
#!$%@?, co za turbozjeb... Przerażające jest to, że w piździec jest takich zjebów, co uważają, że mając inne tablice niż z danego powiatu, to na 100% #!$%@?łeś 100km, żeby #!$%@?ć mu miejsce na parkingu. I nie dociera, że mieszkanie wynajmujesz i masz prawo tam parkować... No #!$%@?łem się.