Wpis z mikrobloga

Plany wprowadzenia we Wrocławiu opłat w wysokości 30 pln/dzień (skąd w ogole tak #!$%@? wielka kwota?) za wjazd do centrum dla samochodów pokazuje, ze w Polsce jednak #!$%@? jak w lesie. Pod płaszczykiem walki ze smogiem planuje się wprowadzić horrendalną opłatę, ktora tak naprawdę ma być kolejną metoda na zapchanie dziur w budżecie. Zamiast modernizować na potęgę komunikacje miejska, uruchamiać nowe linie i dopilnować, aby komunikacja przyjeżdżała na czas, to te debile chcą wymusić na mieszkańcach działania wbrew ich woli. Kiedy ci idioci z magistratu zrozumieją, ze gdyby komunikacja była na wysokim poziomie, to ludzie sami by się do niej przesiedli? Ech, zagotowało się we mnie, bo poziom zarządzania naszym miastem to #!$%@? dno dna.

#wroclaw
  • 113
zeby komunikacja byla punktualna trzeba ograniczyc liczbe samochodow


@Wychwalany: tak #!$%@?, chyba do zera.

powiedz mi jak to jest, że jeden tramwaj-kiedyś-plus, wiozący niech będzie że te 100 osób, na każdym skrzyżowaniu przez które przejeżdża dostaje priorytet i dalej ludzie nie chcą tym gównem jeździć?

próbowałem wczoraj wyjechać z Poznańskiej - przejeżdżający Legnicką tramwaj urwał tylko jeden cykl świetlny a i tak kolejka urosła do jakiś 40-50 samochodów -> 100 osób