Wpis z mikrobloga

Przypomnialo mi sie dzisiaj jak pare miesiecy temu chcialam rozjasnic sobie wlosy. Po pojsciu do sklepu i nalozeniu farby na wlosy niebieski napisal do mnie czy jest woda w domu bo kumple z pracy mowia ze nie ma. Poszlam do kuchni, odkrecilam kran no i faktycznie nie leci. Cos tam pokapalo i przestalo. Wrocilam do pokoju chwile poogladalam jeszcze film bo budzik zadzwonil, ze pora farbe zmyc. Poszlam do lazienki i przypominalam sobie rozmowe z niebieskim. Wzielam prysznic i nic nie leci. Troche spanikowana zaczelam szukac butli z woda. Zawsze kupuje 5l a potem przelewam do mniejszych butelek. No jak na zlosc nie bylo. Juz spanikowana, bo to w koncu byla farba rozjasniajaca ktora za dlugo trzymana spalilaby mi wlosy, poszlam do lazienki. Nie wiem co myslalam ale wzielam w rece wode z kibla i zaczelam splukiwac nia wlosy. Potem otworzylam spluczke i z spluczki bralam. Dopiero po paru godzinach woda wrocila.

Pisze to bo sobie przypomnialam na wieczor i z zazenowania nie moge zasnac.

#gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 19
@szyszkimyszki aaa, potem do pracy ta woda czy gdziekolwiek.

Tak się pytam, bo moja wspólokatorka kiedyś siedziała w pokoju na krześle i układała listki papieru toaletowego przed sobą na podłodze. Urywała taki podwójny kawałek, składała go na pół i kolejny. Do dziś nie wiem o co chodziło, myślałem, że może coś podobnie powalonego Xd

Tutaj myślałem, że jakiś rytuał okultystyczny, pentagram, pięć butelek wody i przywołanie wodnego demona xd
chyba jedyne rozsądne wyjście z takiej sytuacji.


@DiscoKhan: no nie wiem, ja to bym się wybrał do miasta/na drugi koniec miasta na stację benzynowa albo siłownie - gdzie można spokojnie wziąć prysznic
@szyszkimyszki: moja mama miała podobną sytuację w zeszłym miesiącu. Jak miała spłukiwać farbę, to się okazało, że huragan, który rozpoczął się w międzyczasie, zepsuł coś w aquanecie i całe miasto zostało odcięte od wody xD siostra musiała w najgorszych wiatrach i deszczu lecieć po dwa baniaki do sklepu. Chwilę po tym jak spłukała te włosy na osiedlu padł prąd xD