Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ChwilowaPomaranczka: gdybym szedł z tobrbą pełną pieniędzy po zmroku po zapyziałych ulicach w Detroit i ktoś by mnie okradł to każdy by pomyślał - „debil, po co szedł tam z tym hajsem”. Jak pojadę do Meksyku i ktoś na jakieś trasie kokainowej #!$%@? mi łeb maczetą i rozpuści moje ciało w beczce - „debil po co się tam pchał”.
Tak samo ładna blondynka nie powinna chodzić sama na drinka wśród ciapaków
Spotkała pięciu mężczyzn pochodzenia pakistańskiego i bangladeskiego, którzy zaproponowali jej pomoc w związku z jej stanem upojenia. O 22:30 skontaktowała się ze swoim chłopakiem. Była pod wpływem alkoholu. Poinformowała go, że wróci do domu na motocyklu z jednym z mężczyzn.


@ChwilowaPomaranczka: Ja to się w ogóle zastanawiam jak ta ewolucja poszła, że niektóre kobiety całkowicie straciły jakiekolwiek instynkty samozachowawcze
@ChwilowaPomaranczka: OP niespełna rozumu klasycznie. Skończcie używać tego "victim blaming", bo to nie ma sensu. Jakbym poleciał do kolumbii i zaczął chodzić po randomowych lasach to chyba nie byłoby zbyt rozsądne. Nikt nie zdejmuje winy z ewentualnych sprawców, ale jaka normalna kobieta chodzi pić w obcym kraju sama na miasto wieczorem. Tym bardziej, że ma chłopaka, więc mogła kupić alko do mieszkania i się z nim napić.
Nie wiem, z wieloma