Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vZGLSjkzfn ale ja mam to w dupie xD myślisz, ze interesuje mnie Wasze zdanie na mój temat? Otóż nie - ja za chwile stad wyjdę żyć swoim najlepszym życiem a taki Ty zostanie tu pewnie na długo lizać się po jajkach ze swoimi koleżkami. Poza tym nie wiem skad Ty znalazłeś u mnie frustracie. Ja tylko na Was pluje xD
@yaah w czym racji? Ja tez uważam, ze to nie odpowiedzialne, sama bym nic podobnego nie zrobiła… ale czy uważasz, ze zasłużyła na smierć bo poszła się sama napić do baru? Niezłe. Ciekawe czy jakby to spotkało jakaś kobietę z Waszej rodziny czy gadalibyscie tak samo. Pewnie cześć osób tu liczy, ze została zabita i zgwalcona, bo śmiała śmieć iść sama na drinka.
@Zabojcza_Rozowa: wydaje mi się że nie rozróżniasz pewnych kwestii. Jeżeli stała się tragedia i dziewczyna nie żyje to oczywiście żaden jej stan ani decyzje imprezowe i co do ilości alkoholu nie mogą wpływać na pozytywna ocenę sprawców, przecież to oczywiste że jeżeli ktoś ją wykorzystał, zgwałcił lub zabił to powinien ponieść bardzo surowe konsekwencje. Niestety jednak każda osoba musi też mieć jakiś umiar jak widzę że jedzie ktoś jebnięty to nie