Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ChwilowaPomaranczka: dziewczyno, ale to sie nie trzyma kupy - sama poszla chlac do baru i do tego stopnia sie upila, ze az nie kontaktowala? Nie wzywala w barze pomocy jak ja bangladesz wyciagal, wiec szla dobrowolnie.

Dopiero potem prawdopdoobnie zmienila zdanie, ze juz nie chce sie dalej z nimi bawic i doszlo do napasci/gwaltu.

Bangladesz ma troche inny kod kulturowy niz my i tu zabraklo instynktu samozachowawczego.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: xD, dupa, to ją boli (o ile jeszcze żyje) po kolejce 5 habibi.
Ta panna miała chłopaka. No ale całkowicie normalne jest go olać i pójść chlać z 5 pontorzaniami :D.
Oczywiście, że to jest wina tych, co ją porwali / zgwałcili, ale trzeba być dzbanem, zeby nie przyznać, że sama w tym pomogła.
No ale ona niewinna, bo solidarność jajników xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ChwilowaPomaranczka

Czego oczekujesz od wykopków? No #!$%@? xD

Co nie zmienia że samotna różowa, za granicą, gdzie jest pełno ludzi "odmiennej kultury" (nie napisze więcej, bo mnie mod zbanuje), drinkując sobie samotnie, itd. naraża się na niebezpieczeństwo. Świat jest #!$%@? i trzeba się pilnować.
Szkoda kobiety.

  • Odpowiedz
  • 0
@ChwilowaPomaranczka
Jak najbardziej że nie usprawiedliwia.
Już pomijam fakt że oni po prostu mogli jej coś dosypać do drina i po zawodach.

Ale postawiłem pytanie, retoryczne oczywiście:

"Czego oczekujesz od wykopków?" xD
Zwłaszcza na głównej xD x2

A reszta to taki mój wywód z dupy. Ubolewam nad tym że świat jest tak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: a czy ktos usprawiedliwia gwalt? xDDD Zawsze mnie bawilo to odklejenie lewakow, ze albo propsujesz zachowanie p0lki, albo jestes intzelem faszysta. Ludzie po prostu zdroworozsadkowo stwierdzaja, ze nie zachowala sie odpowiedzialnie i tyle. Nikt nie zdejmuje odpowiedzialnosci z potencjalnych sprawcow.
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: Bo tu są dwie sprawy. Inną jest to o czym piszesz, że fajnie byłoby życ w idealnym świecie gdzie grupka obcych facetów z mocno seksistowskiego kręgu kulturowego kiedy spotyka nawaloną atrakcyjną młodą dziewczynę to myśli tylko o tym by ją bezpiecznie odstawić do domu. No ale nie żyjemy w takim świecie.

A inną sprawą jest to o czym pisza wykopki. Ja np. "ruchałem" i przez 4 lata związku nigdy nei
  • Odpowiedz