Wpis z mikrobloga

@TurboLaczki: Przeczytanie ciekawego artykułu z dziedzin, którymi się interesuję, wykonanie dobrze jakiegoś zadania, rozmowa, masturbacja, niezdrowe jedzenie (od kilku miesięcy pracuję nad tym, by jeść zdrowo i smacznie), kawa/alkohol. Z tymi ostatnimi mam skłonności do przesadzania, jak ze wszystkim, co sprawia mi przyjemność, toteż staram się ograniczać. Napisz też coś o swoich :)
@TurboLaczki: to jak jeden z kotów wyczekuje mojego powrotu z pracy przy drzwiach, kiedy drugi podchodzi i wyciąga łapki by się przytulić, robienie popołudniowej kawy niebieskiemu, szykowanie śniadania do pracy dla mnie i dla niego, gotowanie, podróż do pracy i podziwianie widoków z Chrosnej, sprzątanie w weekend, praca, sen kiedy mogę spać ile wlezie :D
@TurboLaczki: jak wracam do domq po pracy wieczorem, a tam stoi moja kobita i gotuje dla mnie kolacje, potem otwieramy piwko i oglądamy jakiś serial :3
Oprocz tego to sztachniecie się epapierosem, zaparzanie kawy w kawiarce lub prasce francuskiej, wracanie komunikacja miejska i podsluchiwanie ludzi xD
@TurboLaczki poranne słuchanie muzyki podczas ogarniania do pracy, "ładny dzien" :D czyli włosy wyjątkowo same się fajnie układają i makijaż codzienny wyglądający wręcz wyjątkowo, deszcz i jego zapach, słoneczne poranki, możliwość spotkania z chłopakiem :)