Wpis z mikrobloga

Mirki, planuje w połowie przyszłego miesiąca wybrać się z #rozowypasek na 3 dniowy wypad (czwartek wieczorem dojazd na miejsce, w niedziele wieczorem wyjazd do domu). Myślę zatrzymać się w Zakopanem, skąd będę miał blisko na Termy Chochołowskie. Tak w skrócie, niestety nie mam planu na inne dni, a w górach szczerze nie byłem... Więc nawet nie wiem gdzie można się przejść etc. Ma ktoś jakieś propozycje spędzenia ciekawie czasu? Ponadto nie pogardzę informacjami o jakimś miejscu noclegowym, cena myślę do 100zł/noc - za taką cenę chyba można komfortowo wypocząć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#zakopane #wycieczkidlamirkow #wycieczka #urlop #hotel #poradadnia #podrozujzwykopem
  • 6
@saxery: dużo ludzi (co prawda teraz jest mniej ale i tak dużo jak na martwy sezon, smród (kominy), zgiełk, z Kościeliska masz bliżej do Chochołowa, no i Kościelisko jest wyżej o jakieś 100m npm od Zakopanego
@saxery: Polecam. A jak was najdzie na Zakopane, to z buta do Kościeliska jest ~5km. Druga i trzecia wiocha którą polecam do Bukowina Tatrzańska i Białka Tatrzańska. Termy Bania mają rewelacyjne SPA (+18). Ogólnie jak lubicie wodę to warto odwiedzić kilka term aby zobaczyć jak jest. Z wszystkich najtaniej wychodzi Gorący Potok w Szaflarach (tylko to są termy otwarte) i IMO na moczenie dupy przynajmniej dla mnie jest idealne. Zastanów się