Wpis z mikrobloga

Czołem Rogalowe Świry :) Tak jak obiecaliśmy zaczynamy nasze #rozdajo Rogali Świętomarcińskich. Będzie tak jak w zeszłym roku - jedno rozdanie dla osób spoza Poznania z wysyłką, a drugie już dla poznaniaków z odbiorem osobistym w cukierni. W każdym rozdaniu wygrywa 3 szczęśliwców, każdy po 2 Rogale.

Tym wpisem zaczynamy PIERWSZE rozdajo dla osób spoza Poznania, plusujemy do godz. 20:00, wyniki jutro rano.
#slodkiezjagodki #pieczzwykopem #rogale #11listopada #cukierniajagodkapoznan
CukierniaJagodka - Czołem Rogalowe Świry :) Tak jak obiecaliśmy zaczynamy nasze #rozd...

źródło: comment_0827cWg2hYJBSN3SvAZOx6FUYzX9h9Eh.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@CukierniaJagodka: a gdyby tak... zupełnym przypadkiem... wysłać odpłatnie 4 rogale do Tarnowa? Nikt w natłoku obowiązku nie trąciłby przypadkiem regału, z którego spadły by 4 rogale do pudełka, na które nakleiłby się list przewozowy, a kurier widząc taki stan rzeczy zabrałby paczkę bez pytania i dostarczył? Zaraz rozrysuję taki schemat domina i jak nie będzie miało słabych punktów, to Wam prześlę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drogi @zolwixx chcemy być fair w stosunku do wszystkich i niestety nie możemy zrobić wyjątku. Wiemy, że chętnych na wysyłkę jest sporo, a my aktualnie nie jesteśmy w stanie ogarnąć takiej akcji. Dlatego by choć trochę zaspokoić Wasze Rogalowe żądze robimy rozdajo.
  • Odpowiedz
Wiemy, że chętnych na wysyłkę jest sporo, a my aktualnie nie jesteśmy w stanie ogarnąć takiej akcji


@CukierniaJagodka: A może spróbować w innym terminie? Teraz jasne - najgorętszy rogalowy okres. Ale ja bym zamówiła kilka sztuk równie chętnie na przykład za pół miesiąca lub miesiąc :)
  • Odpowiedz
@bajceps: ale o cukierni jagódce krążą legendy jakoby po zjedzeni specjałów z ich pieca facetom stał przez dobę, a wszystkie kobiety młodniały o połowę.
  • Odpowiedz