Wpis z mikrobloga

Czołem Rogalowe Świry :) Tak jak obiecaliśmy zaczynamy nasze #rozdajo Rogali Świętomarcińskich. Będzie tak jak w zeszłym roku - jedno rozdanie dla osób spoza Poznania z wysyłką, a drugie już dla poznaniaków z odbiorem osobistym w cukierni. W każdym rozdaniu wygrywa 3 szczęśliwców, każdy po 2 Rogale.

Tym wpisem zaczynamy PIERWSZE rozdajo dla osób spoza Poznania, plusujemy do godz. 20:00, wyniki jutro rano.
#slodkiezjagodki #pieczzwykopem #rogale #11listopada #cukierniajagodkapoznan
CukierniaJagodka - Czołem Rogalowe Świry :) Tak jak obiecaliśmy zaczynamy nasze #rozd...

źródło: comment_0827cWg2hYJBSN3SvAZOx6FUYzX9h9Eh.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@CukierniaJagodka: Ha! Jagódka, jak dla mnie absolutnie najlepsze rogale jakie jadłem. Jak widzę ludzi stojących przed Elite itp po te ich suche wióry to aż mnie wykręca. Kiedyś właśnie tam mnie dziewczyna wysłała, ale w kolejce to mi się stać nie chciało, no to wpadłem do lewiatana i kupiłem właśnie z Jagódki. Od tamtej chwili już innych nie biorę. Mniam!
  • Odpowiedz
@FatSniper: Teraz było rozdajo dla osób spoza Poznania :)
@bajceps: Te oceny na Google są średnio miarodajne, już chyba lepiej sugerować się recenzjami na Facebooku ;) @vomar: Wszystko jest możliwe!
@Zuzan_: Dziękujemy! () Nasze receptury są tak opracowane, by szło tam gdzie każdy chce ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kavaar: O kurczę, dziękujemy za miłe słowa Mireczku!
  • Odpowiedz
@CukierniaJagodka: no wlasnie dupa, bo na fejsie mozecie usunac nieprzychylna recenzje. Juz duzo razy trafilem na przypadki, gdzie na fejsie cud malina, a na google wlasnie dowiedzialem sie (niestety raz po fakcie) jak slabe miejsce odwiedzilem. No ale luz xD
  • Odpowiedz