Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,

Mam tu konto połączone z fb, więc piszę przez anonimowe. Ale do rzeczy:

Mam 22 lata, pracuje jako tester oprogramowania. Znam całe podstawy programowania, programowałem w JAVIE, C++ itp. (Oliczenia, obiektowe, javaswing i pare innych), komendy SQL, robienie stron (w tym javascript), oraz dochodzi do tego w minimalnym stopniu grafika (bo się dawno tym już nie bawiłem). Jestem po technikum informatycznym, na studia hajsu nie mam, ale już jakieś doświadczenie w pracy jest. Jako informatyk pracuje pół roku, a wcześniej różne śmiecioroboty (magazyn, serwis terminali płatniczych).

Pytaniem jest: To normalne, że zarabiam 2000zł na rękę na śmieciówce? Powinienem prosić o podwyżkę, albo od razu zmienić pracę? Nie powiem, że moje umiejętności są bardzo rozwinięte, ale potrafię więcej niż byle przeciętniak. Pomocy, bo nie wiem, czy dobrze robię, że tutaj siedzę, a mam wrażenie, że marnuje czas.

Dzięki z góry za odpowiedzi i prosiłbym o powagę i opinie ludzi, którzy już umoczyli palca w tej dziedzinie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6