Wpis z mikrobloga

Ej, #niebieskiepaski jak to w końcu z wami jest? Z jednej strony wszędzie w internecie komentarze że dzieci są be, na wypoku jakoś nie za wiele ciepłych uczuć dla "gówniaków", ogólnie można odnieść wrażenie że dzieci nie lubicie, ale jednak jak poczytać anonimowe albo ogłoszenia z #mirekszukazony to każdy jeden pisze że chce założyć rodzinę w bliższej albo dalszej przyszłości. To jakieś rozdwojenie jaźni, udajecie że nie lubicie dzieci żeby nie wyjść na ciapy, czy może planujecie rodzinę "bo wypada"? ()

#logikaniebieskichpaskow
  • 79
@nacpanazielonka Myśle, że naturalnym dążeniem człowieka jest założenie rodziny, a co za tym idzie - posiadanie dziecka. Z czasem perspektywa potrafi się bardzo zmienić i niektórzy potrzebują po prostu czasu by wykształcił się w sobie pewne procesy, albo żeby dojrzały, czy rozwinęły się. Oczywiście bez cienia wątpliwości zawsze są wyjątki od reguły, jednak chyba posiadanie ogólnie pojętego ciepła rodzinnego z szerokim wachlarzem rzeczy z tym związanych, jest jedną z najlepszych rzeczy, jakiej
@nacpanazielonka: Wydaje mi się iż może chodzić o brak zafascynowania wszelkimi dziećmi na świecie. Dziecko kojarzy mi się z bezsensownym krzykiem i płaczem, defekowaniem w sposób nieprzewidywalny, od czego wzięła się internetowa nazwa gatunku oraz ogólnie pojętymi przeszkodami - a to raz mi dziecko wybiegło na jezdnię, a to pod nogi, a to blokowało przejście a to coś innego. Poza tym są brzydkie i zanim staną się ludźmi minie wiele lat