Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
Jeżeli myślisz, że od tak, bez żadnej kary, gościu zacznie używać kagańca to się #!$%@? grubo mylisz XD


@sing: każdy normalny człowiek po czymś takim będzie uważał 10x bardziej, zakładam że na takiego trafiłem.
  • Odpowiedz
@enron: Dziadek nie bał sie o Ciebie, tylko
ewentualnych konsekwencji
Nerasowe burki są najgorsze. Normalny pies nie atakuje bez powodu. Waliłabym na policję jak w dym, chocby w celach edukacyjnych. W Polsce ludzie są zbyt pobłazliwi wobec kundli. A ze "starszy pan"? Tlumaczenie jak na "horom curke".
A sama rana wyglada okropnie, mam nadzieje, ze sie szybko wyliże.
  • Odpowiedz
@enron: duży pieseł? (chyba w wątku nie padło to pytanie, albo nie widzę).
Powinieneś wieczorem nadrobić brakujące kilometry... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz


@enron: przyczyniasz sie do kolejnego ataku tego psa, masz krew na rękach, nie pozdrawiam, a co miał ci ten dziadek powiedzieć innego?
kolejny wrażliwy psiarz, który pewnie zabija 1000 komarów latem
  • Odpowiedz
  • 4
@enron: duży pieseł? (chyba w wątku nie padło to pytanie, albo nie widzę).


Wilczur.

Powinieneś wieczorem nadrobić brakujące kilometry... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@2h59min: chyba by mnie nie chcieli przyjąć na SOR drugi raz tego samego dnia, w dodatku z objawem "łeb urwany przez żonę" xD

Żal mi basenu, dzisiaj miałem
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: przynajmniej jesteś drugi dzień z rzędu w gorących, it's something ¯_(ツ)_/¯


@kyle8: Już gorące? chyba aż takiego fejmu nie planowałem. Chyba wolałbym skromnych parę plusów i brak przygód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: panie ale burek nie gryzie, po co mu kaganiec, twoje tłumaczenie dla psa zajebiste, zestresował się xDDD, Tbh to nawet mi cię nie żal, jeszcze przepraszaleś dziadka xDD tu masz coś dla takich ignorantów jak ty link
  • Odpowiedz
@enron naprawdę szanuje Cię za reakcje i spokój. Jestem mega psiarzem, a sam nie wiem jak bym reagował. Facet na bank będzie bardziej uważny przy wychodzeniu z psem. Good guy op
  • Odpowiedz
@Kinja Nie ma w prawie takiego przepisu ,który jasno mówi o tym,że pies musi nosić kaganiec jeśli jest na smyczy. Wyjątki te dotyczą ras psów agresywnych,które znajdują się na takiej liście bądź psów stanowiących zagrożenie dla otoczenia. Przepis regulujący to czy pies powinien być wyprowadzany w kagańcu zależy od gminy ,miasta czy tez regulaminu osiedla na którym mieszkamy. Ba. W niektórych miastach w miejscach mało uczęszczanych przez ludzi psa można spuszczać ze
  • Odpowiedz
@enron: to jakiś okres chyba na psy #!$%@? bo wczoraj wieczorem jakaś gówniara psa prowadziła na smyczy i jej ześwirował i wbiegł mi pod samochód i trochę konkretnie dostał a ta idiotka jeszcze z tym psem w szoku w długą.. dogoniłem ją za chwile w bocznej ulicy i szkoda że nie wziąłem żadnych jej danych bo dopiero w garażu po dokładniejszych oględzinach zobaczyłem że mi połamał atrapę w zderzaku i tablicę
  • Odpowiedz
@Kinja:
@matinho10:
@piottrek:

Jeśli prawdą jest, że człowiek ocenia innych swoją miarą to musicie mieć ładnie nafajdane pod kopułami. @enron pisze, że właścicielem jest normalna, wrażliwa osoba. Pewnie stresował się równie mocno co op, jeśli byłby to mój pies, na pewno właśnie tak bym zareagował. Ba! Wolałbym, żeby to mnie pogryzł niż kogokolwiek postronnego. Ale nie, tu mamy wypok pe el. Jak śpiewał poeta, sądy kategoryczne niezwykle są dogodne.
  • Odpowiedz