Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zarabiam ponad 10k/mc (#!$%@? cały czas po godzinach, 5 projektów na raz) chcę sobie kupić konsole za 1500 i mi żona pretensje robi. Ona zarabia 3k, w żaden sposób nie dorabia dodatkowo. Mógłbym to #!$%@?ąć i robić tylko tyle ile muszę ale mam ambicje na więcej.
Co robić jak żyć (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 139
  • Odpowiedz
PS. switch jest spoko, możesz spróbować ją przekonać, że kupisz just dance i będziecie sobie tańczyć przed telewizorem :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania fascynują mnie ludzie którzy swietnie radzą sobie w pracy a nie mogą poradzić sobie z partnerem. Ja mam na odwrót.

A komentarz o #!$%@? dzieci to oczywisty troll chociaż wiem że niektórzy mają takie myślenie. Nie ma słów opisujących jak bardzo mnie to #!$%@?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Prosta sprawa - powiedz w domu, że #!$%@? po to, żeby też mieć na własne przyjemności i robiłeś x godzin więcej, żeby mieć te 1500 zł. Ale skoro to problem dla księżniczki to będziesz robił za 5k miesięcznie i przeżyjesz bez konsoli...

Zresztą, nie wierzę, że ktoś może mieć takie problemy albo tylko ja tak dobrze trafiłem...
  • Odpowiedz
  • 0
@leopold12 teoria swoje, praktyka swoje. Parafrazując Tuska skoro żona uwaza, że pieniądze na jego koncie są w połowie jej, to niech spróbuje nimi rozporządzić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym uznał, że na siłę próbuje się ode mnie uwolnić robiąc takie rzeczy.. :/ że chce doprowadzić do kłótni sprzeczek bo ma dość tego związku.. może #!$%@? ale jesli ona nie jest to bym uznal ze oto jej chodzi ;/
  • Odpowiedz