Wpis z mikrobloga

Ile najkrócej pracowaliście w nowej pracy? Ja trzy dni jak pojawił się jakiś śmieć supervisor który mi zabronił odejść od biurka żeby pójść do toalety mówiąc że nowy jestem i mam trzymać XD powiedziałem że on mi może potrzymać i żeby złożył za mnie wypowiedzenie. W sumie do dziś nie wiem co z tym fantem zrobiono bo wyszedłem stamtąd jak stałem ku uciesze innych pracowników XD

#pracbaza #praca #pytanie
  • 283
  • Odpowiedz
@furia_narasta: najkrócej to pracowałam w firmie, która zaprosiła mnie na rozmowę, wszystko ok, od ręki mnie przyjmują, następnego dnia byłam na szkoleniu, na którym dowiedziałam sie, że mój menadżer jest #!$%@?, więc wyszłam. Ergo nawet nie zaczęłam pracy xd
  • Odpowiedz
@furia_narasta: 2 dni w MarcPol, kierowniczka taka odważna że nie umiała mi nawet tego powiedzieć i wysłała jakiegoś typa, rok później upadła cała sieć tych sklepów xD
  • Odpowiedz
  • 22
@furia_narasta półtora miesiąca w call center. Mimo, że zarobki fajne, to robiłem wszystko byleby nie gadać z ludźmi xD więc chowalem się po kiblach. Nie dość, że klneli przez telefon, to współpracownicy dużo starsi, nie lubię mówić nieprawdy
  • Odpowiedz
@furia_narasta: Kiedyś zatrudniłem się w firmie budowlanej jako kierowca. Gdy przyszedłem w pierwszy dzień okazało się, że jestem też budowlańcem, który kładzie kostkę brukową w nowo powstającym komisariacie. #!$%@?łem stamtąd po pierwszej godzinie nikomu nic nie mówiąc.
  • Odpowiedz
  • 1205
@furia_narasta 4h w pewnej piekarni w UK, nikt nie wiedzial po co tam jestem, nawet ludzie ktorzy kazali mi przyjsc do pracy xD poprzekladalem troche bulek i poszedlem do domu.
  • Odpowiedz