Wpis z mikrobloga

Opisujcie tutaj najgłupsze zachowania waszych byłych ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie były dał pieniądze, żebym go zostawiła, a mieliśmy mieć razem dziecko xD Ale ten człowiek i tak miał wyjątkowe szczęście, związek ze mną to najlepsze co go w życiu spotkało, większość kobiet takich jak ja by na niego nawet nie spojrzała. Ja spojrzałam, ponieważ zawsze miałam slabosc do facetow z problemami psychicznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze kiedyś, jakiś typ, bezpośrednio "czy będziemy razem chodzic?" XD oczywiscie to było ostatnie spotkanie, te żenucje pamietam do teraz #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 136
  • Odpowiedz
@SaveUs: moja ex była głupia i pusta, a uważała się za najmądrzejszą i zawsze to podkreślała. Mówiła wprost, że jestem zajebista i każdy mnie lubi, a tak nie było, miała 2 psiapsióły co miały na nią #!$%@?. Nawet ludzie co ją nie znali też jej nie lubili.
  • Odpowiedz
@SaveUs: Już rozumiem - jesteś młodą mamusią, która z każdej strony słyszy komentarze o swojej zerowej matrymonialnej wartości, więc szuka na wykopie szansy na dowartościowanie się i wykpienie otoczenia, żeby udowodnić samej sobie, że nie jest z tobą tak źle. Nie wiek, tylko dziecko - zły trop wybrałem na początku
  • Odpowiedz
@SaveUs: Już rozumiem - jesteś młodą mamusią, która z każdej strony słyszy komentarze o swojej zerowej matrymonialnej wartości, więc szuka na wykopie szansy na dowartościowanie się i wykpienie otoczenia, żeby udowodnić samej sobie, że nie jest z tobą tak źle. Nie wiek, tylko dziecko - zły trop wybrałem na początku


@K_Jow: nie jestem matka, nie mam dzieci. Nawet nie rodziłam nigdy
  • Odpowiedz
@SaveUs: Moja byla to byla straszna panna foch i do tego toksyczna. Pomijając juz hasła w stylu "traktujesz mnie jak gowno" przy jakichś normalnych związkowych sprzeczkach, na pewno nie patologicznych, to inna sytuacja ktora mi zapadła w pamięć byla jak mieliśmy jechać na weekend w góry polazic, ale tak sie stalo ze umarla mi babcia. Do babci bylem przywiązany takze bylem dosc przybity i nie mialem ochoty na weekend w górach.
  • Odpowiedz
  • 78
@SaveUs moja ex nie miała swojego życia i wymagała poświęcenia jej 100% czasu i uwagi, a jeśli tego nie miała to beczala i histeryzowala.
Innym razem byłem na diecie dukana kilka miesięcy i zrzuciłem koło 15 kg. Kazała mi przestać chudnac bo teraz ona źle wygląda i sobie znajdę ładniejsza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz