Wpis z mikrobloga

Opisujcie tutaj najgłupsze zachowania waszych byłych ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie były dał pieniądze, żebym go zostawiła, a mieliśmy mieć razem dziecko xD Ale ten człowiek i tak miał wyjątkowe szczęście, związek ze mną to najlepsze co go w życiu spotkało, większość kobiet takich jak ja by na niego nawet nie spojrzała. Ja spojrzałam, ponieważ zawsze miałam slabosc do facetow z problemami psychicznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze kiedyś, jakiś typ, bezpośrednio "czy będziemy razem chodzic?" XD oczywiscie to było ostatnie spotkanie, te żenucje pamietam do teraz #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 136
@SaveUs: kiedyś mój były mi powiedział, że zaraz po przebudzeniu mam od razu iść się pomalować, bo wygllądam brzydko bez makijażu. i generalnie ciągle mi cisnął, że jestem brzydka. wtedy się zorientowałam, że to chyba już ten słynny toksyczny związek i odeszłam po 4 miesiącach a on hurr durzył, że dlaczego xD hmmm może dlatego że mi #!$%@?łes samoocene gnoju mówiąc mi ciagle, że jestem nic nie warta, nic nie osiągnę
@SaveUs: kiedyś mój były mi powiedział, że zaraz po przebudzeniu mam od razu iść się pomalować, bo wygllądam brzydko bez makijażu. i generalnie ciągle mi cisnął, że jestem brzydka. wtedy się zorientowałam, że to chyba już ten słynny toksyczny związek i odeszłam a on hurr durzył, że dlaczego xD hmmm może dlatego że mi #!$%@?łes samoocene gnoju mówiąc mi ciagle, że jestem nic nie warta, nic nie osiągnę i bez niego
@SaveUs: Hmm, moje ostatnia była celowo inicjowała kilka stosunków jednego wieczoru, czesto nabijając się na mnie krótko po tym jak na niej skończyłem i nie poszedłem do łazienki się ogarnąć. Zabezpieczalismy się tylko gumkami. Jak się potem okazało, chciała mnie złapać na dziecko.


@pelen_spokoj: o, właśnie. Były sam chciał uprawiać ze mną seks bez gumki, a jak zaszłam w ciąże to był bardzo zdziwiony xD i mówił, ze zrobiłam to
zawsze miałam slabosc do facetow z problemami psychicznymi


@SaveUs: o jak skisłem xDDDDD

@Kid_A: to prawda. Mogłam mieć kogoś normalnego, ale potrzebowałam silnych bodźców, wiec specjalnie wybierałam osoby przez które będę cierpieć
były ma chyba od 8 lat konto na wykopie, to chyba powinno wystarczyć ( ͡ ͜ʖ ͡)


@biauywilg: Mój też, a kilka miesięcy od rozstania, wbił w bordo.(ʘʘ)
To był bardzo toksyczny związek, a gdybym chciała opisać tu jakieś jego #!$%@? zachowanie, to musiałabym usunąć konto ze wstydu. Na końcu i tak okazało się, że jak twierdzi to ja jestem zj***a, bo