Wpis z mikrobloga

Nie no, żartuję ;) Prócz śmieszków w paczce byłe też inne fajne rzeczy, dziękuję mireczku i dziękuję za świetny list. Mam nadzieję, że będę miał okazję skosztować twojego piwa, a że sam się od jakiegoś czasu przymierzam do warzenia, to może nawet się wymienimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I od razu przyszła mi świetna książka dla Ciebie do głowy jak czytałem list: Mag - Johna Fowlesa. Jeśli nie
m.....k - Nie no, żartuję ;) Prócz śmieszków w paczce byłe też inne fajne rzeczy, dzi...

źródło: comment_Y5gKHDzCC6cMzaxjBKsWE0FtEchj0LTY.jpg

Pobierz
@meshack: Ta książka to smrut, nie polecam. Facet pisze ją, jakby pozjadał wszystkie rozumy "hehe ja to fszystko wiem, a ci zawodowi trenerzy, którzy mają więcej praktyki niż ja odsiadki to jedzo guwno".
@nowoczesny_filozof: Właśnie degustuję Bajzel, muszę powiedzieć, że mega trafia w mój gust. Wyraźne palone, kawowe aromaty. Szkoda, że nie jest napisane jakich chmieli użyli, ale wyczuwalne są cytrusowe aromaty, więc obstawiałbym, że jest tu cascade. Piwko świetne, tylko jak czytam etykietkę to trochę nie ogarniam, co to znaczy, że piwo jest "kalne"? xD
m.....k - @nowoczesny_filozof: Właśnie degustuję Bajzel, muszę powiedzieć, że mega tr...

źródło: comment_gRg982x937WDxG9sG3t36dZHAMfT9yHL.jpg

Pobierz
@meshack Mam dwie z różnymi grafikami. Osobiście uwielbiam szkło na nóżce, a tu za pierwszym razem dodatkowo byłem w szoku, że wchodzi całe 500ml. Tylko coś się słabo pieni w tym szkle. Ale złoty rancik dodaje uroku ( ͡º ͜ʖ͡º)