Wpis z mikrobloga

Mirki I Mirabelki, czy pies może dostać jesiennej depresji?
Wiem, brzmi głupie, ale od wczoraj Odi cały czas śpi, myślałem, że to po spacerze, ale zazwyczaj śpi dwie godziny i jest żywy od nowa, a wczorajszy dzień przespał w całości, a teraz nawet nie przyszedł się przywitać, podszedłem do niego to zamerdał ogonkiem i dalej leży jakby faktycznie miał deprechę.
Trochę mnie to niepokoi, bo Odi to mój pierwszy #pies i nie wiem czy takie zachowanie zdarza się normalnie czy jednak to coś z czyn powinienem zgłosić się do weterynarza.

#psy #zwierzaczki
  • 92
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack coooo xD psa chcesz otruć? hm, w sumie to też jakieś rozwiązanie, ale raczej nie pochwalam. teobromina zawarta w czekoladzie jest piekielnie trująca dla psa. kofeina też mu może zrobić jazdy.

@paradox-boi jakby bolał go brzuch, to by nie jadł

@KornixPL a jest jakaś suka w najbliższym sąsiedztwie? (najbliższe dla psa, biorąc pod uwagę jego węch)
  • Odpowiedz
@KornixPL hm, czyli przeżył już ruję w swoim życiu, tak? możliwe, że tak reaguje na wszechobecne aktualnie feromony. wyobraź sobie, że kobiety raz na jakiś czas, pachną czymś, co generuje w Tobie ogromny popęd seksualny, którego kiedyś doświadczyłeś, ale nie jesteś w stanie kopulować. prawdopodobnie też byś był troszkę smutniejszy, niż zwykle.

wołaj po wizycie u weta!
  • Odpowiedz
  • 0
@KornixPL do weta idz tak czy siak ale mozliwe, ze to faktycznie jakas deprecha. Moja Bilbo dwa razy coś takiego po powrocie z wakacji. Nad jeziorem hasala i zakopywala się pod przyczepa a po powrocie do domu przelezala jak kloda ze 2 czy 3 dni. Trzymam kciuki, żeby mu nic nie było: )
  • Odpowiedz