Wpis z mikrobloga

Co mam zrobic jesli przelalem #bitcoin z porfela multibit na portfel Electrum ze zlym feem, w zwiazku z czym srodki na Electrum mam jako unconfirmed z etykieta low fee? Musze wrocic do Multibita i wyslac jeszcze raz? Da sie zrobic to jakos inaczej? (Mam problemy z dostepem do Multibita, po synchronizacji nie moge klepnac pola zakoncz), jak obliczyc prawidlowe fee zeby tym razem srodki dobrze trafily do portfela Electrum? Pomocy :/ Strasznie zagmatwane sie wszystkie sposoby rozwiazania problemu wydaja, z tego co patrzylem na rozwiazania na anglojezycznych forach #kryptowaluty
  • 8
@Makku11: z portfela electrum po prostu wyślij tą bitki dalej czy to na giełdę czy na inny adres w electrum z wysokim fee, transakcja nie musi być potwierdzona żeby środki wysłać dalej i electrum bez problemu to umożliwia
z portfela electrum po prostu wyślij tą bitki dalej czy to na giełdę czy na inny adres w electrum z wysokim fee, transakcja nie musi być potwierdzona żeby środki wysłać dalej i electrum bez problemu to umożliwia


@Makku11: zrób tak, upewnij się czy odznaczona jest opcja "wydaj tylko potwierdzone"