Wpis z mikrobloga

@saquas: w maju/czerwcu
@indiglo: w Szwajcarii ceny nieruchomości są szalone ale rynek wynajmu bardzo rozwinięty. Chyba 70 % populacji wynajmuje. 600k to tanio na Szwajcarię, przy Genewie czy Zurychu pewnie z 1.5 miliona by kosztowało albo więcej. @tezmirek: w maju przeprowadzka i parapetówa niedługo potem. Do pocztówki potrzebuje adresu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@swango: ja nie, bo bardzo lubię mieszkać zupełnie w górach na
  • Odpowiedz
@davidgilmournt: jeśli Valais Ci będzie po drodze (hint: rzadko jest bo jest odcięte od świata) to zapraszam
@shimmy: a co konkretnie chcesz wiedzieć? Kilka lat temu robiłem AMA, mieszkałem w innym miejscu w Szwajcarii i zarabiałem mniej, ale wiele rzeczy dalej aktualne link
@50HerbatGreya: ja i moja żona w tzn big pharma, w jednej firmie - nie ma tu innych możliwości praktycznie. Firma ma siedzibę w Bazylei, ale pochodzi
manedhel - @davidgilmournt: jeśli Valais Ci będzie po drodze (hint: rzadko jest bo je...

źródło: comment_gAAH16W8OgmsPNZ8LbWSd0iFQqC7Yznm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Thexil: odpowiedź w komentarzu niżej - chemia/farma

ja i moja żona w tzn big pharma, w jednej firmie - nie ma tu innych możliwości praktycznie. Firma ma siedzibę w Bazylei, ale pochodzi stąd z kantonu Valais więc ma tu największy site - niżej zdjęcie, site po prawej stronie miasta, 3000 osób tam pracuje. Moja żona pracuje po angielsku w R&D (głównie nad lekami na jakiegoś raka pracuje, nie wiem dokładnie bo
  • Odpowiedz