Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór Mirko.

Pozdrowienia z IC 54170 Pogoria relacji Gdynia Główna - Katowice.
Nowy rozkład wprowadził sporo zamieszania w nasze grafiki dobowe, ale jak widać jeździmy, bary są otwarte, piwo zimne i można też coś zjeść.
Od rozpoczęcia nowego rozkładu jazdy prowadzona jest standaryzacja ubioru pracowników Warsu.
Dostaliśmy koszule z logo firmy, do naszych strojów od stycznia dojdą też apaszki i krawaty. Może strzele jakieś #rozdajo fartuszka jak będę miała już 100% pewności, że całkowicie odchodzą do lamusa.

Standardowo jak ktoś jedzie ze mną i chce pogadać to zapraszam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłego wieczoru i do zobaczenia w trasie!

#kotekwarsotek #intercity #wars #pkp #pracbaza
k.....k - Dobry wieczór Mirko. 

Pozdrowienia z IC 54170 Pogoria relacji Gdynia Główn...

źródło: comment_lfsNTc2usrbCFLGIeZPRPxrsAjyfn2kj.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@kotekniecnotek To mam pytanie :) Czemu większość pracowników Wars zostawia taki burdel po sobie ze aż szkoda słów? XD
Kto dba o czystość kuchni? Dezynfekcja i te sprawy? Albo chociażby zwykle umycie lodówek etc?
  • Odpowiedz
@mikii77 Po rozmowie z Pania ukrainka, robota ciezka podwzgledem tego, ze pracujesz po nascie dni i potem pare dni wolnego, o zarobki nie pytalem, ale 2 tyg z zycia masz wyjete. Piwko nie najgorsze, cenowo troche pod gorke, ale jedzenie dobre, moge polecic :)
  • Odpowiedz
  • 2
@fortheworld Czyżbyś siedział w trzecim wagonie przy drzwiach przejściowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Invisible22 Mój Flirt jest uznany z najczystszy na Warsie. Tak samo moje Darty schodziły na przeglądy wysprzątane. A cała reszta wychodzi z założenia, że od sprzątania generalnego są pracownicy, którzy sprzątają składy przy przeglądach.
Dezynfekcją zajmujemy się my, jak i firmy sprzątające z tego co mi wiadomo.
Lodówki muszą być czyszczone raz na dobę.
Ale
  • Odpowiedz
  • 0
@fortheworld Jakoś trzeba wbijać bordo, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cigolce Głupio jest jak Ci się drzwi na wózku zamykają, to fakt. Ale często mechanicy otwierają wszystkie przejściowe dla naszej wygody. Taki @Ziner to się opierdziela pod tym względem.
  • Odpowiedz
@kotekniecnotek Sprzątanie należy do pracowników przeglądu? To chyba tylko w pesie albo stadlerze tak jest XDD Przegląd nie należy do sprzątania a do naprawiania składów.
A co do naprawiania właśnie to tak jak większość zostawia po sobie syf tak i po prostu psują sprzęty np ekspres do kawy czy permanentne zapychanie odplywow to norma.
Nie mówię że Ty ale pytam ogólnie bo tam pracujesz :)
Skąd się to bierze? Wiesz ze później
  • Odpowiedz
  • 0
@bystry91ldz Nawet czasem więcej niż dwa tygodnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Invisible22 EZT sprzątają oddzielne firmy przed przeglądami. Czyszczą całe składy, razem z Warsami.
Jak jest z normalnymi wagonami? Sami jesteśmy odpowiedzialni za czystość. Zdawałam wagon z EIC i był czyściutki.
Ekspresy i ich serwis załatwia też oddzielna firma.
Skąd to się bierze? Z braku odbiorów wagonów, tylko częstego wystawiania z dupy bez odpowiednich informacji wcześniej.
  • Odpowiedz