Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam trochę o moim #przegryw w którym kiedyś tkwiłem, jeżeli chodzi o czas, to było to chyba w gimnazjum.

Pewnego razu wylądowałem na oddziale urologicznym, spędziłem tak około tygodnia, pamiętam że były tam dwie dziewczyny, jednak w wieku może 7/8 lat, druga w moim wieku, nie wiem ile miałem lat, może 15/16 . W każdym razie pewnego wieczoru (w ciszy przed pielęgniarkami) siedzieliśmy we troje i słuchaliśmy muzyki w pokoju, oczywiście u dziewczyn bo one miały osobno pokój, ogólnie całkiem sympatycznie, młodsza dziewczynka chciała żebym jej coś narysował, jako że mam naprawdę talent do rysowania narysowałem jej jakąś postać z bajki, już nie pamiętam co to było.

Mała wpadła w zachwyt, to akurat mi się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przy okazji zaimponowałem starszej, ale coś o niej.
Miała długie czarne włosy, ilekroć sięgam pamięcią pamiętam że było 10/10, szczupła, ładna pamiętam że miała ksywa "czarna mamba" czy jakoś tak, przynajmniej tak nazywali ją znajomi i w dodatku w moim wieku XD
Ja wtedy #prawak nawet nie myślałem o #seks.

Wyobraźcie sobie mirki że na tyle zaimponowałem tym rysunkiem tej starszej że pewnego wieczoru zdjęła przy mnie koszulkę, biustonosz, odwrócona do mnie tyłem poprosiła mnie żebym ją posmarował balsamem XDDD

JAAA? JAK JA W ŻYCIU KOBIETY NAGO NIE WIDZIAŁEM NA ŻYWO, TO BYŁ MÓJ PIERWSZY "KONTAKT" Z NAGĄ KOBIETĄ

JEEEEZU JAK JA SZYBKO #!$%@?ŁEM Z TEGO POKOJU, PO TAMTYM RAZIE NIE PATRZYŁA JUŻ TAK NA MNIE JAK WCZEŚNIEJ XDDD

W OGÓLE PRZESTAŁA SIĘ DO MNIE ODZYWAĆ, CIEKAWE DLACZEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do dzisiaj śmiej się jak głupi do sera jak sobie o tym przypomnę xD pierwsze poniżenie seksualne ¯\_(ツ)_/¯
  • 3