Wpis z mikrobloga

Ech, seby, które miały w dupie szkołe, pyskowały rodzicom i jarały zielsko, dzisiaj mają normalne prace i różowepaski. A ja? Byłem grzeczny, posłuszny rodzicom, i się dobrze uczyłem. I co mi z tego #!$%@? przyszło? Jestem aspołeczny, nie mam znajomych i żadnych wspomnień...
#przegryw #stulejacontent
  • 22
  • Odpowiedz
A ja? Byłem grzeczny, posłuszny rodzicom, i się dobrze uczyłem. I co mi z tego #!$%@? przyszło?


@RiverStyx: U mnie dokładnie to samo. Cieszę się przynajmniej że poszedłem na dobre studia. Ale brakuje mi trochę takiej "zadziorności", której sebiki nauczyły się podczas rozrabiania w gimbazie

Nie jest to tragedia ale zawsze troche szkoda
  • Odpowiedz
@RiverStyx Ja się dobrze uczyłem teraz jestem na studiach, mam objawy depresji i nerwicy. Typowy aspołeczniak. Sensem życia smurfienie w cs go. Czasami się #!$%@? żeby nie mieć bólu dupy, że jestem gównem. Witaj w klubie bracie :=:
  • Odpowiedz
  • 23
Właśnie to jest Twoim problemem :P "Grzeczni" znaczy ułożeni, a system wymaga drogi zgodnej że schematem ale niczego w zamian nie oferuje ;) wygrywają Ci co kombinują (nie mylić z cwaniakują) i są "niegrzeczni" :)
  • Odpowiedz
@RiverStyx: To zacznij je tworzyć. Ja od jakiś czterech lat zacząłem podróżować. Nie są jakieś dalekie podróże tylko takie na miarę moich możliwości finansowych. Dziewczyny nie mam ale chociaż mam sporo zdjęć i wdpomnienia
  • Odpowiedz
@RiverStyx: Miałem w dupie szkołę, nie jarałem zielska i mam normalną pracę i różowegopaska.

Jest różnica pomiędzy gościem który ma w głowie zero a tym co robi to celowo. Od zawsze sądziłem, że piątki w szkole nie są mi potrzebne ani studia. Liczy się łeb na karku a nie oceny w szkole.
  • Odpowiedz
@RiverStyx: Ja zawsze byłem łobuzem, mam kupę wspomnieć i bardzo znajomych, ale z tamtych lat już nie mam znajomych - wszyscy się pożenili, powyjeżdżali. A osoby, które zostały (dwie) + nowi znajomi z kolejnych lat - to 99% z nich to po prostu mozesz wyjsc na piwo, nie wyjadą z Toba na wakacje, nie pojdą z Tobą nigdzie, tylko piwo. Dopiero po wielu wielu latach doceniłem swoje wąskie grono znajomych, które
  • Odpowiedz