Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/y-7Idu1aKUo
miejsce wypadku https://www.google.pl/maps/@53.7426574,16.0983807,3a,75y,15.4h,89.43t/data=!3m6!1e1!3m4!1sh4DZeMcJauJ64Ul8ZIbnZQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl
o 2 w nocy wróciłem ze Szczcina z chirurgii ręki niestety bez zaopatrzenia bo złamanie jest dość nietypowe i rezydent, który był na dyżurze na szczęście nie podjął się zabiegu bo szczerze powiedział, że lepiej żeby zrobił to ktoś z doświadczeniem. Zabieg będę miał po świętach w Poznaniu.
Zaraz idę z żoną do lekarza w związku z bólem kręgosłupa. Dziecko ma tylko siniaki od pasów.
Lipa strzaszna bo jesem fizjoterapeutą i pracuje rękoma, mam teraz 2-3 miesiące L4
#polskiedrogi #wypadek
  • 177
  • Odpowiedz
@cebula85: kurna, ale mnie ciary przeszły. Co za kretyn pieprzony, wydój go do ostatniego grosza. Mam nadzieje, że szybko wrócisz do siebie i dziecko nie będzie miało jakiejś traumy...
  • Odpowiedz
@cebula85 odszkodowanie będzie ładne rzędu kilkudziesięciu tys zł


@dorotka-wu: Ta, jasne. Orzecznictwo kwotowe w wypadkach to śmiech na sali...
Złamanie podudzia, strzałki, trwałe uszkodzenie kręgosłupa, wstrząśnienie mózgu, transport śmigłowcem - 30k :)
  • Odpowiedz
Ja wszystko rozumiem ale w razie wypadku najpierw dzwoni się po służby medyczne i policję a dopiero potem do mamy.


@mister_pink: Jak ktoś jest w szoku to w ogóle nie myśli o takich rzeczach. Tutaj mniej niż minutę zajęło im ogarnięcie, że potrzebna jest karetka.
  • Odpowiedz
@insystem za złamanie ręki plus dwie operacje 26 tys dostałam od ubezpieczyciela spółdzielni a tym wypadku należy Ci się od ubezpieczyciela kierowcy. Jak chcesz info pisz na priv
  • Odpowiedz
@cebula85: pamiętaj, że do czasu naprawy auta lub wypłaty środków na naprawę należy Ci się za darmo samochód zastępczy z polisy OC sprawcy.

zbieraj wszystkie rachunki za lekarzy prywatnych, dojazdy do lekarzy. jechałeś dziś taksówką do lekarza? bierz rachunek na swoje nazwisko od taksówkarza. za wszystko dostaniesz zwrot pieniędzy.

ja bym na twoim miejscu poszedł prywatnie z ręką do lekarza, nie czekał aż miną święta. zapłacisz ale i tak dostaniesz później
  • Odpowiedz
  • 38
@Shodan56 dziecko całe koleś trzeźwy wiedział że zrobił głupotę to po co ja mam sobie robić problem. Pierwsze co to jak już były służby wzywane przez sprawcę, to poszedłem rozstawie trójkąt ponad 100 metrów dalej żeby kolejny na mnie nie wjechał
  • Odpowiedz